Інтерфакс-Україна
12:47 20.11.2013

Ювілеї Остапа Вишні та Іллі Рєпіна відзначать в Україні на державному рівні

1 хв читати

Минуле 125-річчя з дня народження українського письменника, гумориста та сатирика Остапа Вишні відзначатиметься на державному рівні.

За відповідну постанову проголосували 312 народних депутатів із 388, зареєстрованих у залі засідань у середу.

Як відомо, відомому українському класику 125 років виповнилося 13 листопада 2013 року.

Парламент також 302 голосами із 385, зареєстрованих у залі засідань, підтримав постанову про святкування на держрівні 170-річчя всесвітньо відомого художника Іллі Рєпіна. Парламент рекомендував Кабінету Міністрів у двотижневий термін створити оргкомітет із підготовки та проведення заходів святкування ювілею художника.

На державному рівні також святкуватимуть 175-річчя Павла Чубинського, 100-річні ювілеї з дня народження академіка НАН України Володимира Сергєєва та Героя України Євгена Березняка. Відповідні постанови парламент ухвалив у середу. Ветерану Великої Вітчизняної війни, рятівнику Кракова від фашистських окупантів Є.Березняку 100 років виповнилося б 25 лютого 2014 року, головному конструктору систем управління ракет і космічних апаратів, почесному громадянину Харкова В.Сергєєву 100 років - 5 березня 2014 року.

Народні депутати підтримали лише п'ять із 13 постанов, що стояли на порядку денному на середу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА