Інтерфакс-Україна
11:00 23.10.2013

Ставки за кредитами має бути знижено до 14% до кінця року

1 хв читати
Ставки за кредитами має бути знижено до 14% до кінця року

Прем'єр-міністр Микола Азаров різко розкритикував банки за "споживчу" модель участі в економіці та заявив про завдання, поставлене главою держави, знизити ставки за кредитами для підприємств принаймні до 14% річних до кінця року.

"Ніякий бізнес, окрім спекулятивного, не може нормально розвиватися, коли фінансові ресурси коштують понад 20% на рік. Президент поставив завдання задіяти всі можливі механізми для здешевлення кредитного ресурсу для підприємств вже до кінця року принаймні до 14% річних", - заявив глава уряду, відкриваючи його засідання в Києві в понеділок.

"А наступного року доступність кредитних ресурсів для виробника має стати головним генератором зростання, в першу чергу для проектів програми активізації економіки", - наголосив М.Азаров.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прорив ворожої ДРГ зупинили прикордонники разом із Силами оборони на Сумщині

Воїни ССО ліквідували десяток окупантів на Курщині

Єрмак і радник президента Туреччини домовилися про подальшу координацію в різних сферах

Переговори по угоді щодо мінералів закриті, Україна чекає від США дати підписання – Стефанішина

Єрмак і радниця прем'єра Канади обговорили підготовку до телефонної розмови між Зеленським і майбутнім прем’єр-міністром Канади

Умєров обговорив з міністеркою оборони Іспанії посилення систем ППО, постачання боєприпасів та бронетехніки

Повідомлення про нібито оточення противником українських підрозділів в Курській області не відповідають дійсності - Генштаб

Зеленський проінформував Вселенського Патріарха про перемовини у Джидді

Чоловіком, який стріляв у активіста Ганула в Одесі, виявився 46-річний дезертир – СБУ

Суд призначив агенту ГРУ РФ 13 років в'язниці – СБУ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА