Інтерфакс-Україна
12:45 09.10.2013

Найбільші українські дистриб'ютори комп'ютерної техніки MTI та MDM оголосили про злиття

1 хв читати

Найбільші українські дистриб'ютори комп'ютерної техніки компанії MTI та MDM оголосили про злиття, йдеться в спільному прес-релізі компаній, оприлюдненому у вівторок.

"Згідно з угодою, управління об'єднаною компанією здійснюватиме компанія MTI, при цьому всі контрактні зобов'язання MDM перед постачальниками та партнерами буде виконано в повному обсязі, а колектив компанії переходить у штат MTI. До MTI також переходять права власності на торговельну марку та інтернет-проект www.notebooker.ua", - йдеться в повідомленні.

Компанію MDM було засновано в 1992 році, є одним із провідних постачальників комп'ютерного обладнання, комплектуючих та периферії, цифрової техніки, мережевого та офісного обладнання, а також IT-послуг.

Групу компаній MTI було засновано в 1991 році. До неї входять дистриб'ютор IT-товарів, мережа комп'ютерних магазинів PROTORIA, а також технічний центр, інтегратор у сфері комплексних систем безпеки, системний інтегратор та логістичний комплекс.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угорщина відмовилася від облігацій на підтримку України, ускладнивши фінансування з боку ЄС

Паліса: кожна бригада на лінії зіткнення щомісяця отримуватиме визначену кількість мобілізованих

Зеленський анонсував новий порядок розподілу особового складу між бойовими бригадами

Зеленський вивів Єрмака зі складу РНБО та Ставки Верховного головнокомандувача

Питання керівника "Оператора ГТС України" вирішуватиме оновлена наглядова рада – Мінекономіки

Молдова денонсувала угоду з РФ про культурні центри

Трамп отримав "Премію миру" та медаль FIFA

Представники Херсонської ОВА та МВС обговорили ліквідацію наслідків російських ударів по Херсонській ТЕЦ

Малюк доповів Зеленському про результати СБУ в протидії російським окупантам

В Україну за посередництвом Меланії Трамп вдалося повернути 7 дітей з ТОТ – омбудсмен

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА