Інтерфакс-Україна
13:06 10.09.2013

Підписання угоди про асоціацію не призведе до відновлення торговельної кризи між РФ і Україною, переконаний посол ЄС Томбінський

1 хв читати
Підписання угоди про асоціацію не призведе до відновлення торговельної кризи між РФ і Україною, переконаний посол ЄС Томбінський

Голова представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський переконаний, що підписання угоди про асоціацію не призведе до виникнення торговельної кризи між Російською Федерацією та Україною.

"Я глибоко переконаний у тому, що не буде кризи між Росією і Україною, оскільки торговельний конфлікт не в інтересах РФ", - сказав він під час презентації проекту ЄС-Україна "Сильніші разом" у вівторок у Києві.

За його словами, Росія має дуже хороші відносини з багатими європейськими й не лише країнами, і якщо приймається якесь негативне рішення стосовно конкретної країни, то це впливає і на відносини з третіми країнами.

"Тому я переконаний, що не буде такої торговельної кризи. Угода про асоціацію і імплементація цього документа відкриють для українських підприємств і економіки перспективи для того, щоб потрапити на європейський ринок", - наголосив посол.

Він додав, що це буде корисно і для Росії, оскільки економічний розвиток України впливатиме також на сусідні країни, зокрема, йдеться про зростання товарообігу, створення робочих місць тощо.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Переговори про передання Україні винищувачів МіГ-29 взамін за доступ до дронових й ракетних технологій тривають – Генштаб Війська Польського

Міноборони Великої Британії повідомило про загибель військовослужбовця в Україні

Постпред України заявив на Радбезі ООН, що Україна не торгує суверенітетом і територією

Російський НПЗ у Сизрані припинив роботу внаслідок пошкодження українськими дронами - ЗМІ

Очільник Міненерго звільнив всіх членів наглядової ради УРМ

Співробітник ТЦК у Львівській області зазнав нападу і був травмований під час перевірки документів – ОК Захід

Сили оборони відбили з початку доби 164 ворожі атаки - Генштаб

Порошенко ініціює передачу військовим коштів з корупційних схем в енергетиці

ЗС України остаточно завершили перехід на корпусну систему – Сирський

Шестеро дітей отримали поранення через необережне поводження дорослого зі зброєю в Сумах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА