Інтерфакс-Україна
15:08 26.07.2013

"Київпастранс" у зв'язку зі святкуванням хрещення Русі змінив маршрути руху транспорту

2 хв читати

У зв'язку зі святкуванням в столиці 1025-річчя хрещення Київської Русі та перекриттям низки вулиць у центрі міста буде змінено маршрути руху деякого пасажирського транспорту.

Як повідомляє прес-служба КП "Київпастранс" у п'ятницю, у разі закриття руху транспорту на вул. Лаврській 27 липня автобуси №24 тимчасово курсуватимуть за маршрутом: Європейська площа - вул. Грушевського - вул. Московська - вул. Цитадельна - вул. Лаврська.

Рух тролейбусів №38 цього дня буде організовано через станцію метро"Видубичі" - вул. Кіквідзе - бульвар Л.Українки (до пров. Щорса).

На час закриття для проїзду автотранспорту на вул. Грушевського на ділянці від вул. Шовковичної до Кріпосного провулка з 15:00 до 17:00 27 липня автобуси №24 курсуватимуть від Музею Великої Вітчизняної війни до станції метро "Арсенальна".

Також зміни стосуватимуться маршруту автобуса №62, який курсуватиме від Ботанічного саду до станції метро "Арсенальна" (рух у напрямку станції метро "Арсенальна" буде організована вулицями Суворова та Мазепи) та від Контрактової площі до стадіону "Динамо".

Крім того, 28 липня під час проведення божественної літургії у Володимирському патріаршому кафедральному соборі УПЦ-КП і хресного ходу з 9:00 до 14:00 можливе тимчасове припинення руху тролейбусів №5, №8, №16, №17, №18 та організація їх руху за скороченим маршрутом. Так, маршрути №16, №18 курсуватимуть від вул. Щусєва і вул. Сошенка до станції метро "Лук'янівська". Маршрути №5, №8, №17 відповідно від вул. Білицької, вул. Смілянської, площі Космонавтів до Повітрофлотського шляхопроводу.

У "Київпастрансі" також нагадали, що з 26 до 29 липня буде організовано спеціальний автобусний маршрут №25 від залізничного вокзалу до Києво-Печерської лаври (пл. Вокзальна - вул. Петлюри - вул. Жилянська - вул. Шота Руставелі (у зворотному напрямку вул. Еспланада - вул. Саксаганського) - вул. Басейна - вул. Мечникова - Кловський узвіз - Кріпосний пров. - вул. Мазепи - вул. Лаврська).

27 липня у зв'язку із закриттям руху автотранспорту на вул. Лаврській цей маршрут буде дещо змінено: після Кріпосного провулка автобус рухатиметься вул. Грушевського, вул. Московською, вул. Цитадельною і завершуватиме маршрут на вул. Лаврській.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури

ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

Головнокомандувач ЗСУ привітав військових із Днем Збройних сил України: Потом і кров’ю йдемо до мети

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА