Інтерфакс-Україна
09:43 19.07.2013

Учасників акції на майдані Незалежності відпустили з міліції, вранці у п'ятницю суд розгляне адмінпротоколи - міліція

2 хв читати

Затриманих у ніч на п'ятницю учасників акції на майдані Незалежності в Києві відпустили, вранці суд розгляне складені стосовно них протоколи про адміністративне порушення.

Як розповіли у п'ятницю агентству "Інтерфакс-Україна" в столичному главку міліції, після того, як затриманих доставили до Шевченківського райуправління міліції, на них було складено протоколи, і потім їх відпустили.

З 9:00 Шевченківський райсуд має розглянути протоколи про адміністративне порушення, яке допустили учасники акції.

Один з учасників акції Василь Любарець підтвердив агентству, що всіх затриманих відпустили з райуправління міліції, за його словами, їх було дев’ятеро.

Він зазначив, що один із затриманих опинився в лікарні, оскільки дістав удару по голові під час демонтажу наметів. Його соратники припускають, що потерпілий міг отримати струс мозку.

У свою чергу "5 канал" повідомляє, що внаслідок дій правоохоронців постраждали їхні журналісти.

Як повідомлялося, в ніч на п'ятницю правоохоронці затримали близько десятка учасників врадіївського ходу на майдані Незалежності за невиконання вимог міліції та спроби фізичного опору.

Як розповіли агентству "Інтерфакс-Україна" в столичному главку міліції, частина учасників акції санкціоновано до 23:30 залишила Майдан, проте ще частина мітингувальників у наметах, які проводили свою акцію без будь-якого дозволу на це, залишалися, незважаючи на пояснення співробітників міліції та працівників управління з благоустрою Києва.

У міліції наголосили, що мітингувальників кілька разів просили прибрати намети та припинити акцію, однак ті поводилися агресивно й не виявляли бажання добровільно припинити мітинг.

Після цього, як пояснили у столичній міліції, працівники управління з благоустрою звернулися до правоохоронців із проханням забезпечити правопорядок під час демонтажу наметів.

"Намети прибрали, і близько десятьох осіб було затримано за невиконання вимог міліції та спроби чинити фізичний опір правоохоронцям", - розповіли в ГУМВС у Києві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Волонтери УЧХ брали участь у ліквідації наслідків атаки російських БПЛА по Чернігову

Новий прем'єр Канади Карні: настав час Росії сісти за стіл переговорів

Окупанти 20 разів обстрілювали Донецьку область за добу, постраждали п'ятеро людей - Філашкін

Білий дім оприлюднив низку зауважень до роботи "Голосу Америки"

Через атаку ворожих БпЛА сталося загорання на території підприємства у Фастівському районі - Калашник

Уночі збито 47 з 90 ворожих БпЛА, 33 безпілотники-імітатори локаційно втрачені – Повітряні сили

Через удар ворожого БпЛА по Ізюму 1 загибла, 3 постраждалих

Рубіо і Лавров домовились щодо продовження роботи над відновленням зв’язків між США та Росією

Через удар ворожого БпЛА по Ізюму 1 загибла, 3 постраждалих - Синєгубов

Рубіо і Лавров домовились щодо продовження роботи над відновленням зв’язків між США та Росією

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА