Інтерфакс-Україна
17:23 16.07.2013

Родині дівчинки, загиблої в кримському санаторії, надано 100 тис. грн

1 хв читати

Кабінет Міністрів України надав родині дівчинки, загиблої в кримському санаторії "Юність", 100 тис. грн матеріальної допомоги.

Відповідне розпорядження №515-р від 19 червня розміщено на офіційному сайті уряду у вівторок.

Як повідомлялося, 30 травня в санаторії "Юність" (смт. Сімеїз) обвалився балкон на третьому поверсі, внаслідок чого дві дівчинки, жительки Львова, дістали травм різних ступенів тяжкості й були госпіталізовані до Лівадійської лікарні. Одна з них від отриманих травм померла.

Спальний корпус санаторію, де обвалився балкон, було побудовано ще в 1906 році. Установа перебуває у віданні Міністерства охорони здоров'я України. У 2012 році міністерство внесло санаторій "Юність" до списку не рекомендованих санаторно-курортних установ у зв'язку з поганим станом матеріально-технічної бази, невідповідним ставленням до підготовки до сезону, занедбаністю номерного фонду.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

25 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Ворог просунувся у Сумській, Харківській та Донецькій областях - DeepState

Адміністрація Трампа планує створення великих центрів для утримання іммігрантів у США - ЗМІ

Індійський нафтопереробник Reliance відновив закупівлі російської нафти через несанкційних постачальників - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Німеччина здійснила внесок у понад 160 млн євро до Фонду підтримки енергетики України – Міненерго

Підрозділ ударних БпЛА Lasar’s Group знищив ворожий ТОС-1А "Солнцепьок" - командувач Нацгвардії

Спецпосланець США з питань Гренландії підтвердив повагу до суверенітету острова та виключив військове втручання

Посол США при НАТО: врегулювання війни в Україні може відбутися протягом 90 днів

Посол України достроково залишив захід МЗС Ізраїлю біля Стіни Плачу через присутність посла РФ — ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА