Інтерфакс-Україна
16:42 27.05.2013

ПЗЗ у новому графіку ввела 192 пари пасажирських потягів

1 хв читати
ПЗЗ у новому графіку ввела 192 пари пасажирських потягів

Державне територіальне галузеве об'єднання "Південно-Західна залізниця" (ПЗЗ, Київ) у новому графіку руху потягів (із 26 травня - ІФ) ввело курсування 192 пар пасажирських потягів, повідомив начальник пасажирської служби ПЗЗ Олександр Болдов на прес-конференції в Києві в понеділок.

За його словами, в новому графіку передбачено на три пари потягів більше, ніж роком раніше.

Начальник пасажирської служби також повідомив, що для забезпечення літніх перевезень залізниця призначила 16 пар додаткових потягів, що відповідає рівню минулого року. Із них десять пар уже почали курсування, ще шість почнуть курсувати в червні.

У свою чергу начальник служби приміських пасажирських перевезень ПЗЗ Олександр Подкопалов повідомив, що в новому графіку руху передбачено курсування 177,5 пар приміських потягів, що на 3,5 пари більше, ніж роком раніше.

При цьому він знову відзначив необхідність оновлення приміського пасажирського складу. Ці роботи доводиться здійснювати власними силами залізниці.

Як повідомлялося, Державна адміністрація залізничного транспорту України ("Укрзалізниця") в новому графіку руху передбачила 291 пару пасажирських потягів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Партнери поки не готові давати ліценції на ППО, а ракети притримували після залякувань російськими дронами

Сибіга: Швеція надає Україні $200 млн прямої бюджетної підтримки у 2026 році

Молдова збільшить кількість пунктів пропуску для автобусів та вантажівок – Кулеба

Зеленський очікує заміни командувача ПвК "Південь" Карпенка після ворожих атак по Одеській області

Португалія зробить перший внесок до енергетичного фонду України у €600 тис. — Свириденко

Україна не зможе фінансувати армію у 800 тис. військових після війни, часткове фінансування партнерами є частиною гарантій безпеки – Зеленський

Зеленський про території: На сьогодні можлива справедлива версія – стоїмо там, де стоїмо, повертати окуповане будемо дипломатичним шляхом

Молдова готова надати знижку на перевезення залізницею до портів, шукаємо інші рішення допомогти їм – Кулеба

Кількість загиблих внаслідок авіаудару по Ізюму зросла до двох, одна людина постраждала — ОВА

"Укрзалізниця" відновила залізничне сполучення Одеса—Кишинів уперше з 2022 року

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА