11:42 17.05.2013

СБУ застерігає політиків від провокування фізичних сутичок під час мітингів у центрі Києва

2 хв читати
СБУ застерігає політиків від провокування фізичних сутичок під час мітингів у центрі Києва

Служба безпеки України звернулася до політиків і активістів, які планують 18-19 травня провести масові заходи в центральній частині Києва, від провокування фізичних зіткнень між опонентами, інспірації порушень громадського порядку.

Як повідомляє прес-центр СБ України, інформація, що надходить до правоохоронних органів, свідчить про зацікавленість окремих політичних лідерів і активістів у ввикористанні багатолюдних акцій для провокування фізичних зіткнень між політичними опонентами, інспірації порушень громадського порядку, інших протиправних проявів задля популяризації власних політичних сил, навіть шляхом заподіяння шкоди життю і здоров'ю громадян та міжнародному іміджу України.

"Правоохоронні органи, у межах наданих законодавством повноважень, реагуватимуть на кожен протиправний вчинок, незалежно від приналежності правопорушників до тієї чи іншої політичної сили", - наголошується в заяві.

Також у прес-центрі наголосили, що за скоєння протиправних дій винні особи відповідатимуть перед законом.

Як повідомлялося, 18 травня в Києві відзначатимуть День Європи, також відбудеться низка заходів, організованих представниками різних політичних сил і громадських організацій.

Зокрема, заплановано фінальний мітинг всеукраїнської акції "Вставай, Україно!", ініційованої опозиційними партіями "Батьківщина", "УДАР" і "Свобода" (акція стартувала 14 березня, серед вимог її учасників - імпічмент президента України).

Цього ж дня у Києві відбудеться ініційований Партією регіонів антифашистський марш "В Європу без фашистів". Учасники маршу мають пройти вулицею Грушевського на Європейську площу, яку до того часу мають звільнити учасники акції "Вставай, Україно!".

Водночас лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк заявив, що якщо їм не дозволять пройти з Європейської площі Хрещатиком до Софійської площі, опозиція змінить маршрут.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА