Інтерфакс-Україна
14:09 30.04.2013

Рішення ЄСПЛ є підставою для звільнення Тимошенко, переконана її дочка

1 хв читати

Дочка екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко Євгенія заявляє, що ухвалене у вівторок рішення Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) у справі "Тимошенко проти України" є підставою для звільнення Ю.Тимошенко з-за ґрат, повідомляється на офіційному сайті екс-прем'єра у вівторок.

"Президент України на підставі рішення Європейського суду має всі можливості звільнити маму. І ми сподіваємося, що таке рішення буде ухвалено", - сказала Євгенія Тимошенко.

За її словами, рішення ЄСПЛ підтверджує, що під час судового розгляду так званої "газової" справи було порушено головні права Юлії Тимошенко, і перш за все – право на свободу. "Вся наша родина й мама дуже вдячні суддям Європейського суду за те, що вони так ретельно вивчили всі порушення прав Юлії Тимошенко, незважаючи на брутальну, брехливу та брудну пропаганду влади", - наголосила Є.Тимошенко.

Як повідомлялося, Європейський суд із прав людини (ЄСПЛ) визначив політичну мотивацію арешту екс-прем'єра Ю.Тимошенко в "газовій справі" та порушення її прав у зв'язку з арештом. Відповідне рішення ЄСПЛ оголосив у вівторок.

Згідно з регламентом ЄСПЛ, це рішення може бути оскаржене протягом трьох місяців у Великій палаті суду. Відповідно до Європейської конвенції про захист прав людини, контроль за виконанням рішення ЄСПЛ покладається на Комітет міністрів Ради Європи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль обговорив з новим міністром оборони Чехії розвиток безпекової співпраці

Глава ОВА просить одеситів зберігати витримку

Сенат США затвердив оборонний бюджет на 2026 рік, $400 млн передбачені для України – Стефанішина

США та Європа пропонують багаторівневі гарантії безпеки для України після війни

Держприкордонслужба: На Одещині рух до окремих пунктів пропуску через державний кордон з Молдовою обмежено через атаку РФ

Паліса: Проінформували представників посольств партнерів про ситуацію на фронті, стан енергетики та потреби Сил оборони

У канцелярії президента Польщі підтвердили офіційний візит Зеленського у п'ятницю

Український урядовий борт здійснив посадку в Польщі

Суд переніс на невизначений термін розгляд справи про розірвання договору оренди УПЦ (МП) з Києво-Печерською лаврою

Ворог ударив по цивільному авто на Одещині: загинула мати, троє дітей постраждали

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА