Інтерфакс-Україна
14:52 28.02.2013

Київрада повторно проголосувала за внесення змін до Програми приватизації

1 хв читати

Київська міська рада переголосувала питання про внесення змін до Програми приватизації, виконавши вимогу фракції "УДАР" про персональне голосування.

Після обідньої перерви за внесення таких змін проголосували 64 депутати. Зміни передбачають, що до Програми приватизації внесені додаткові приміщення, які заплановано продати через конкурси та аукціон.

Як повідомлялося, представники фракції "УДАР" у Київраді в четвер заблокували трибуну, вимагаючи переголосувати це питання у зв'язку з тим, що в голосуванні брала участь картка одного з відсутніх депутатів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб

Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка

Водопостачання в Києві відновлено, теплопостачання – не повністю – Шмигаль

Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України

Угода про процвітання узгоджена на технічному рівні – віцепрем’єр

Кількість знищених посилок та вантажів внаслідок удару по терміналу "Нової пошти" на Харківщині 13 січня сягнула 3 тис., а сума збитків - близько 9,5 млн грн

Буданов про мирний процес: Ми рухаємося; стриманий оптимізм - це той термін, який би я використав

Кубраков: Сфокусований на досягненні відчутних результатів в контексті енергетичної кризи

Українська Fire Point розглядає можливість будівництва космодрому в ОАЕ у партнерстві із EDGE - СТО

До трьох зросла кількість загиблих через ворожий удар по Запоріжжю – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА