Інтерфакс-Україна
11:08 19.02.2013

Допит третього свідка у справі Щербаня перенесено на 4 березня

1 хв читати

Допит екс-голови Донецької облдержадміністрації Володимира Щербаня - свідка у справі про вбивство народного депутата Євгена Щербаня - перенесено на 4 березня через хворобу цього свідка.

Таке рішення прийняла у вівторок уранці слідчий суддя Печерського районного суду Києва Ганна Медушевська на засіданні в Апеляційному суді столиці.

"У зв'язку з неявкою на судове засідання учасників цього провадження у справі оголошено перерву до 4 березня до 11:00", - повідомила суддя.

На початку засідання Г.Медушевська повідомила про те, що 18 лютого до суду надійшла заява В.Щербаня, в якій він просить відкласти судове засідання у зв'язку з його хворобою.

Водночас суддя повідомила, що до суду не доправлено екс-прем'єра Юлію Тимошенко, проте причини цього невідомі, хоча її було належним чином поінформовано 16 лютого про місце й час судового засідання.

Г.Медушевська також зазначила, що в понеділок до суду надійшла заява від адвоката Олександра Плахотнюка про відвід судді. Проте ця заява залишилася без розгляду, оскільки на нинішній стадії процесу відвід суддів не передбачений.

Як повідомила в понеділок увечері прес-служба Державної пенітенціарної служби України, Ю.Тимошенко не етапуватимуть до Апеляційного суду Києва для участі в допиті свідка у справі про вбивство Є.Щербаня, оскільки допит 19 лютого не відбудеться через повідомлення свідка про неможливість прибути до суду через його хворобу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрзалізниця" змінює маршрути пасажирських поїздів через обстріл у Фастові

Ворог просунувся у трьох населених пунктах на Донеччині

Узгодили рамки домовленостей у сфері безпеки та розглянули "Програму майбутнього розвитку" — Умєров про 6-ту зустріч з делегацією США

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

УЗГОДИЛИ РАМКИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА РОЗГЛЯНУЛИ "ПРОГРАМУ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ" – УМЄРОВ ПРО 6-ТУ ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

СПРАВЖНІЙ ПОСТУП У ДОСЯГНЕНІ МИРНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОСІЇ – УМЄРОВ ПРО ПІДСУМКИ 6-Ї ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКІ ПЕРЕГОВОРИ ПРОДОВЖАТЬСЯ У СУБОТУ – СЕКРЕТАР РНБО УМЄРОВ

Італія інвестує понад 42 млн євро на реставрацію пам’яток і модернізацію інфраструктури Одещини - Кулеба

Оголошено конкурс на посаду гендиректора "Укргідроенерго"

Швеція припиняє допомогу п’ятьом країнам, щоб збільшити підтримку України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА