Інтерфакс-Україна
10:44 14.02.2013

Відновився допит свідка у "справі Щербаня". Депутатів до зали не пустили

1 хв читати

Слідчий суддя Печерського райсуду Києва Оксана Царевич у четвер вранці продовжила допит свідка в кримінальному провадженні щодо вбивства народного депутата Євгена Щербаня Ігоря Мар’їнкова.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", народних депутатів від опозиції до зали засідань міліція не пустила. У дворі суду встановлені турнікети, представників ЗМІ пропускають до будівлі суду за посвідченнями.

Між тим, частина журналістів не змогла потрапити до зали через великий ажіотаж.

Наразі питання свідкові ставить сторона прокуратури.

Як повідомлялося, напередодні О.Царевич попросила полишити залу засідань всіх, хто не має відношення до цього кримінальній провадження. Народні депутати фракції "Батьківщина" відмовилися, їх вивели із зали співробітники спецпідрозділу "Беркут", після чого суддя розпочала допит І.Мар’їнкова.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

УЗГОДИЛИ РАМКИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА РОЗГЛЯНУЛИ "ПРОГРАМУ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ" – УМЄРОВ ПРО 6-ТУ ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

СПРАВЖНІЙ ПОСТУП У ДОСЯГНЕНІ МИРНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОСІЇ – УМЄРОВ ПРО ПІДСУМКИ 6-Ї ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКІ ПЕРЕГОВОРИ ПРОДОВЖАТЬСЯ У СУБОТУ – СЕКРЕТАР РНБО УМЄРОВ

Італія інвестує понад 42 млн євро на реставрацію пам’яток і модернізацію інфраструктури Одещини - Кулеба

Оголошено конкурс на посаду гендиректора "Укргідроенерго"

Швеція припиняє допомогу п’ятьом країнам, щоб збільшити підтримку України

Угорщина відмовилася від облігацій на підтримку України, ускладнивши фінансування з боку ЄС

Паліса: кожна бригада на лінії зіткнення щомісяця отримуватиме визначену кількість мобілізованих

Зеленський анонсував новий порядок розподілу особового складу між бойовими бригадами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА