Інтерфакс-Україна
11:07 05.02.2013

24 населених пункти в Українi залишаються знеструмленими

1 хв читати
24 населених пункти в Українi залишаються знеструмленими

Станом на 7.00 у вiвторок через несприятливi погоднi умови знеструмленими залишаються 24 населених пункти, з них 16 населених пунктiв знеструмленi частково, повiдомляє прес-служба МНС.

У Закарпатськiй областi знеструмлено 21 населений пункт, з них 15 знеструмленi частково, в Iвано-Франкiвськiй областi - три населених пункти, з яких один знеструмлений частково.

Як повiдомляється, протягом понедiлка бригади обленерго повнiстю вiдновили електропостачання в населених пунктах у Львiвськiй, Житомирськiй областях та 11 селищах Iвано-Франкiвської областi.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Під час мирних перемовин обговорюються Курська область, ЗАЕС, доступ до портів - Віткофф

На покровському напрямку з початку доби знешкоджено 303 окупанти – Генштаб ЗСУ

В Чернігові завершений розбір завалів на місці удару дрона по 5-поверхівці, постраждала 1 жінка – ДСНС

РФ вже майже тиждень веде війну після перемовин у Джидді, потрібно ще більше активізувати дипломатію – Зеленський

Канада зацікавлена у військово-промисловій та оборонній співпраці – Зеленський за підсумками розмови з новим прем'єром Канади

Перші кроки щодо гарантій безпеки здійснюються, готується зустріч у Британії – Зеленський

Нова зустріч у форматі "Рамштайн" відбудеться в Брюселі – Зеленський

РФ вже майже тиждень веде війну після перемовин у Джидді, потрібно ще більше активізувати дипломатію

Обмеження енергопостачання планується 17 березня для промисловості та бізнесу протягом дня

Окупанти втратили понад 100 тис. осіб з початку року, повідомив Сирський

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА