Інтерфакс-Україна
11:52 31.10.2012

Більшість кримчан проголосувала за Партію регіонів - дані ЦВК

1 хв читати

В АР Крим регіонали взяли перемогу в дев’яти із десяти мажоритарних округів.

Згідно з даними Центральної виборчої комісії, що обробила 100% протоколів, в окрузі №2 переміг Лев Миримський (36,45%), що представляє партію "Союз". В інших дев’яти округах перемогли представники Партії регіонів.

В окрузі №1 перемогла Віталіна Дзоз (38,76%), в окрузі №3 - Олена Нетецька (50,37%), в окрузі №4 - Олег Парасків (34%), в окрузі №5 - Валентина Лютікова (41,81%), в окрузі №6 - Юлія Льовочкіна (60,01%), в окрузі №7 - Сергій Брайко (52,21%), в окрузі №8 - Борис Дейч (62,42%), в окрузі №9 - Олександр Нечаєв (58,07%), в окрузі №10 - Григорій Груба (41,6%).

Також, згідно з даними, оприлюдненими на сайті ЦВК, оброблено 100% бюлетенів у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Полтавській, Сумській, Харківській, Чернівецькій областях та Севастополі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прем’єр Нідерландів про відеоконференцію: Досягнута згода підтримки України і продовження тиску на РФ

Україна потребує сильних армії та ОПК і чітких гарантій безпеки – президент Литви

Стармер закликав продовжувати чинити тиск на Путіна для беззастережного припинення вогню

Зеленський повідомив про успішний удар нової ракети "Довгий Нептун" по ворогу на 1000 км

Операція на Курщині продовжується – Зеленський

Команду з пошуку українських дітей у Єльському університеті розформували через припинення фінансування - ЗМІ

Стартувала ініційована Стармером відеоконференція

В Україні похолодає, у західних та північних областях місцями налипання мокрого снігу

У Чернігівській області через атаку ворожого дрона постраждали чотири людини, згорів будинок

Умєров провів у Римі переговори щодо постачання ракет для зенітних комплексів

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА