Інтерфакс-Україна
13:40 29.10.2012

"Удар" готовий розпочати обговорення плану спільних дій з "Батьківщиною" і "Свободою" - Кличко

1 хв читати
"Удар" готовий розпочати обговорення плану спільних дій з "Батьківщиною" і "Свободою" - Кличко

Лідер партії "УДАР" Віталій Кличко знову заявляє про намір розпочати обговорення плану спільних дій з Об'єднаною опозицією "Батьківщина" та Всеукраїнським об'єднанням "Свобода".

"На сьогоднішній день ми готові сідати за стіл і прописувати договір про спільну роботу з опозицією", - сказав В.Кличко журналістам у понеділок у Києві.

Він знову зазначив, що партія "УДАР" має намір працювати у Верховній Раді VII скликання з політичними силами, які "пропонують демократичний шлях розвитку України", і не бачить спільної роботи з Партією регіонів і Комуністичною партією України.

"Ми докладемо всіх зусиль, щоб працювати спільно з партіями, які пропонують демократичний напрям розвитку України - це партії "Батьківщина" та "Свобода"", - наголосив В.Кличко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Заяви РФ щодо продовження війни у 2026 р. потребують сміливості наших партнерів

Графіки відключення електроенергії діятимуть у четвер майже по всій Україні

Орбан заявив, що Єврокомісія зняла питання щодо використання російських заморожених активів з порядку денного Ради ЄС

Зеленський та Павел обговорили ситуацію на фронті та продовження чеської ініціативи

"Слуга народу" обрала новим лідером партії першого віцеспікера парламенту Корнієнка - Арахамія

Рішення саміту ЄС матимуть наслідки як для України, так і для самого Союзу

В Запорізькому районі росіяни атакували дроном цивільне авто, двоє поранених

До українських вишів з окупованого Криму вступає майже на 90% менше дітей, ніж до вторгнення, - представниця президента в АРК

Аварійно-рятувальні роботи в Запоріжжі завершено: 30 постраждалих, зокрема 5 дітей – МВС

УЧХ допомагає постраждалим після авіаудару РФ по Запоріжжю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА