Інтерфакс-Україна
16:40 19.10.2012

Лише чесні та прозорі вибори будуть успішними для Партії регіонів - Герман

2 хв читати
Лише чесні та прозорі вибори будуть успішними для Партії регіонів - Герман

Керівник прес-центру Партії регіонів Ганна Герман заявляє, що будь-який результат парламентських виборів буде успішним для Партії регіонів у тому разі, якщо вони будуть чесними і прозорими.

Як повідомляє прес-служба Партії регіонів у п'ятницю, політик звернула увагу на те, що забезпечення відеозапису та відеотрансляції під час виборів - це хороший механізм для того, щоб провести в Україні чесні і прозорі вибори.

Також, відповідаючи на запитання журналістів про те, який результат Партія регіонів вважатиме успішним, Г.Герман зазначила: "Вибори для Партії регіонів будуть успішними, якщо ми скажемо, що ці вибори були чесними і прозорими. Кожен результат у цьому випадку буде для нас успішним".

Вона звернула увагу на те, що "рейтингові компанії, соціологи дають нам досить добрий результат - завжди це був перший результат. Ми також упевнені в тому, що дуже хороший результат візьмуть і ті кандидати, які йдуть у мажоритарних округах (від ПР)".

"Ми нікого не знімали з виборів на користь якоїсь політичної сили. Ми дуже ретельно підходили до питання підбору кандидатів, до питання підбору команди. У нас ніколи не було випадків перебіжчиків. У нас були дуже важкі часи, особливо коли ми були в опозиції, але у нас ніхто нікуди не перебігав, не продавався, не перекуповувався. У нас немає такої традиції. У нас в команді це не прийнято. У нас є певні принципи, якими ми пишаємося. І я дуже пишаюся своїми колегами, які в найважчі часи залишалися в команді. Ми завжди дуже ретельно підходили до підбору кандидатів", - розповіла керівник офіційного прес-центру Партії регіонів.

"У нас був "не закритий" з'їзд, і стояло питання - чи проводити зараз другий етап з'їзду, і, може, когось зняти, але ми порадилися і вирішили, що у нас все гаразд. Ми йдемо на вибори, ми довіряємо своїм людям. Ми віримо в їх перемогу. Ми віримо в те, що їх підтримають виборці. Але головне для нас навіть не це, головне для нас те, щоб ми як партія влади створили такі умови, аби кожен громадянин зміг підтримати того кандидата, який йому до душі. Ось це головний результат, на який спрямовані всі наші зусилля", - резюмувала Г.Герман.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На фронті відбулось 215 боїв за добу, найгарячіше на покровському та гуляйпільському напрямках – Генштаб

Сибіга поінформував гендиректора ЮНЕСКО про пошкодження атаками РФ культурних об'єктів України

Зеленський створив Координаційну раду з питань захисту прав ветеранів, полонених та зниклих безвісти, яку очолив Буданов – указ

Україна вибачилася перед Грецією за інцидент із морським дроном біля острова Лефкада

У ДТП в Києві загинули двоє поліцейських та двоє цивільних, ще троє постраждалих – поліція

Стефанчук: Україна та Польща не можуть допустити, щоб спільний ворог роз'єднав наші держави

Російський fpv-дрон атакував службове авто поліції у Харківській області, без постраждалих

РФ атакувала автозаправний комплекс у Херсонській області, є загиблі та поранені – OKKO

Ворог знову атакував ТЕС ДТЕК, станція зазнала руйнувань

Радбез ООН у понеділок скликає термінове засідання на прохання України після атаки РФ – Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА