Інтерфакс-Україна
12:29 11.10.2012

У місії спостерігачів ENEMO занепокоєні закритістю роботи окружних виборчкомів і ситуацією зі ЗМІ в Україні

1 хв читати

Місія Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами (ENEMO) занепокоєна непрозорістю роботи окружних виборчих комісій в Україні та великою кількістю замін у дільничних виборчих комісіях.

Як повідомив координатор місії довгострокових спостерігачів Ельмір Цамич на прес-конференції в четвер у Києві, система засідань за зачиненими дверима та відсутність доступу до проектів документів обмежує право представників політичних партій повною мірою брати участь у процесі ухвалення рішень.

"Серйозне занепокоєння викликають у нас ті факти, що досить часто робота окружних виборчих комісій відбувається у форматі за зачиненими дверима, немає доступу до проекту розглянутих рішень", - наголосив він.

Крім того, він повідомив, що, за даними місії, окружні виборчкоми вже зробили заміни 1500 членів дільничних виборчкомів, що викликає необхідність їх навчання. За його словами, занепокоєння також викликає факт висунення "технічних" кандидатів у депутати як від партій, так і самовисуванців.

У свою чергу голова ENEMO Пітер Навотні зазначив, що продовжує викликати занепокоєння ситуація з засобами масової інформації. "Постійно посилюється тиск на певні джерела ЗМІ, тут ми говоримо про телеканал TVі, також про місцеві ЗМІ. Це газета "Гривня" в Миколаєві та телеканал "Херсон плюс", - наголосив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На 2026р заплановано суттєво розширити проєкт "Центрів життєстійкості" - Музиченко

Свириденко: Уряд звернувся до НКРЕКП про відтермінування запланованих змін тарифів на воду

F-16 перехопили 34 із 35 крилатих ракет під час масованої атаки – речник Повітряних сил

Українські заклади освіти і науки матимуть безоплатний доступ до Scopus та WoS у 2026р - Міносвіти

Понад 75% роботодавців витримують квоту працевлаштування осіб з інвалідністю, є випадки, коли "працюють" трудові книжки - Музиченко

Шмигаль повідомив про новий експериментальний проєкт щодо АТ "Мотор Січ" для його релокації та відновлення

Музиченко: дуже великий виклик - значна частка первинного протезування, але галузь зробила великий скачок

Відшкодовано ще понад 40 млн грн, якими заволоділи у межах програми "Турбота. Назустріч киянам" - прокуратура

За високофункціональним протезуванням понад 95% становить імпорт, в 2026р запрацюють гранти для виробників біонічних протезів - Музиченко

Зеленський після доповіді Умєрова: напрацьовано документи по гарантіям безпеки, відновленню і базовій рамці для закінчення війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА