Інтерфакс-Україна
13:42 26.09.2012

В Україні зростання захворюваності на грип та ГРВІ прогнозується на листопад - СЕС

1 хв читати
В Україні зростання захворюваності на грип та ГРВІ прогнозується на листопад - СЕС

Державна санітарно-епідеміологічна служба (ДержСЕС) України прогнозує зростання захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції в листопаді поточного року.

"Є попередні прогнози щодо підвищення захворюваності в листопаді. У жовтні ще не планується рання хвиля, яка бувала у нас, виходячи з досвіду моніторингу", - повідомив голова служби Анатолій Пономаренко на брифінгу в Києві в середу.

За його словами, наразі ситуація в країні в частині захворюваності на грип та ГРВІ "стабільна та контрольована".

Присутній на брифінгу заступник міністра охорони здоров'я України Олександр Толстанов зазначив, що система лікувальних закладів, санітарно-епідеміологічних станцій, лабораторій цілком готова до можливості і визначення типу вірусу, і надання відповідного рівня допомоги, необхідного пацієнту.

Окрім цього, розроблено та затверджено перелік медикаментів, які обов'язково мають бути в наявності в лікувальних закладах.

За словами О.Толстанова, в роздрібній мережі перебуває понад 12 млн упаковок ліків, необхідних для надання медичної допомоги під час захворювання на гострі респіраторні вірусні інфекції, серед них понад 2,7 млн упаковок - це вакцини.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 207 ворожих атак – Генштаб

Обговорили із Рютте PURL, реалізацію домовленостей G7 та ліцензії США на виробництво ППО – Зеленський

Зеленський підтвердив оборонний пакет від Нідерландів на 500 млн євро та подякував за підтримку

Зеленський провів координаційну розмову з Трампом і Макроном, під час якої підсумували перемовини на саміті G7

Міноборони та Львівський ТЦК заперечили причетність керівництва до затримання Лавриненка

Зеленський прибув з візитом до Брюсселя: заплановано зустрічі із лідерами НАТО, ЄС та Бельгії щодо посилення підтримки України

Зеленський обговорив зі Стуббом підсумки саміту G7, реалізацію домовленостей та посилення ролі Європи у переговорах щодо завершення війни

"Укрзалізниця" призначає додатковий швидкісний поїзд Київ-Львів 23 та 24 червня через високий попит

Повоєнна економіка України має стати найліберальнішою та найконкурентнішою в ЄС – Буданов

Україна заперечує причетність до атаки на автобус у Брянській області – Лубінець

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА