Інтерфакс-Україна
13:06 22.11.2025

У західних областях України у неділю мокрий сніг, на Закарпатті та Прикарпатті значний мокрий сніг

2 хв читати
У західних областях України у неділю мокрий сніг, на Закарпатті та Прикарпатті значний мокрий сніг

У неділю, 23 листопада, у західних областях України помірний, місцями значний мокрий сніг, на Закарпатті та Прикарпатті значний мокрий сніг; налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця; температура протягом доби від 3° морозу до 2° тепла, повідомляє Укргідрометцентр.

На решті території, крім сходу та південного сходу, помірні дощі, у Житомирській та Вінницькій областях з мокрим снігом; вночі та вранці у більшості центральних, Одеській та Миколаївській областях туман; температура вночі 4-9° тепла, вдень 11-16°, у північних областях вночі 0-5° тепла, вдень 3-8° тепла.

Вітер північно-східний з переходом на південний, 5-10 м/с.

У Києві 23 листопада – дощ, вітер північно-східний з переходом на південний, 5-10 м/с. Температура вночі 2-4° тепла, вдень 5-7° тепла.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії  ім. Бориса Срезневського в Києві 23 листопада найвища температура вдень була  15,3 в 1923р., найнижча вночі  -18,3 в 1927р.

У понеділок, 24 листопада, у західних областях без опадів, на Закарпатті та в Карпатах невеликий сніг, на дорогах ожеледиця; температура вночі 1-6° морозу, вдень близько 0°.

На решті території невеликий дощ, вдень у північних та більшості центральних областей без опадів; температура вночі та вдень 4-9° тепла, вдень на півдні та сході країни 8-13°, у північних областях протягом доби 0-5° тепла. Вітер переважно південно-західний, 7-12 м/с, в Карпатах пориви 15-20 м/с.

У столиці 24 листопада вночі невеликий дощ, вдень без опадів. Вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура протягом доби 2-4° тепла.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд спрощує передачу енергообладнання для стабілізації електропостачання під час війни - Свириденко

На 2026р заплановано суттєво розширити проєкт "Центрів життєстійкості" - Музиченко

Свириденко: Уряд звернувся до НКРЕКП про відтермінування запланованих змін тарифів на воду

F-16 перехопили 34 із 35 крилатих ракет під час масованої атаки – речник Повітряних сил

Українські заклади освіти і науки матимуть безоплатний доступ до Scopus та WoS у 2026р - Міносвіти

Понад 75% роботодавців витримують квоту працевлаштування осіб з інвалідністю, є випадки, коли "працюють" трудові книжки - Музиченко

Шмигаль повідомив про новий експериментальний проєкт щодо АТ "Мотор Січ" для його релокації та відновлення

Музиченко: дуже великий виклик - значна частка первинного протезування, але галузь зробила великий скачок

Відшкодовано ще понад 40 млн грн, якими заволоділи у межах програми "Турбота. Назустріч киянам" - прокуратура

За високофункціональним протезуванням понад 95% становить імпорт, в 2026р запрацюють гранти для виробників біонічних протезів - Музиченко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА