Інтерфакс-Україна
12:32 23.10.2025

Нардепи пропонують оголошувати хвилину мовчання через систему оповіщення - Кондратюк

1 хв читати

Народні депутати пропонують законодавчо закріпити щоденне оголошення про хвилину мовчання в населених пунктах України через систему оповіщення, повідомила заступниця голови Верховної Ради Олена Кондратюк. 

"Ми вчора зареєстрували (у Верховній Раді - ІФ-У) разом з 55 депутатами законодавчі зміни, які дозволять у системі оповіщення робити о 9.00 кожного ранку оповіщення про хвилину мовчання по всій країні", - повідомила Кондратюк журналістам в кулуарах Українського жіночого конгресу в четвер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бельгія передасть Україні 7 F-16 до кінця року і згодом планує передати усі – ЗМІ

Повідомлено про підозру депутату Ужгородської міськради, який не задекларував майно та грошові активи на 78 млн грн

Кабмін продовжив експериментальний проєкт "Центрів життєстійкості" до листопада 2027р

Сили оборони завдали повторного удару по Московському НПЗ – Зеленський

Окупанти просунулись під Гуляйполем на 2,45 кв. км – DeepState

Громади отримали чіткий механізм придбання житла для ВПО у сільській місцевості – Мінсоцполітики

Сирський затвердив заходи відновлення та розвитку сержантського корпусу ЗСУ

Гегсет: Ми повинні повернути НАТО до справжнього жорсткого військового альянсу

Три людини загинули, 12 травмовано внаслідок російських обстрілів на Сумщині за добу – поліція

Рютте про зустріч із Зеленським: Ми обговорили всі питання щодо підтримки України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА