Інтерфакс-Україна
20:36 19.10.2025

Росіяни атакували шахту ДТЕК у Дніпропетровській області, гірників евакуюють

1 хв читати
Росіяни атакували шахту ДТЕК у Дніпропетровській області, гірників евакуюють

Росіяни завдали масованого удару по шахті ДТЕК у Дніпропетровській області, повідомляє офіційний телеграм-канал ДТЕК в неділю.

"росія масовано атакувала шахту ДТЕК на Дніпропетровщині. Напередодні старту опалювального сезону ворог знову вдарив по українській енергетиці. Під час атаки під землею перебувало 192 співробітника шахти. Триває евакуація наших колег на поверхню", - йдеться у повідомленні ДТЕК у Телеграм.

У компанії зазначають, що це вже 4 масштабна атака ворога на вугільні підприємства ДТЕК за останні 2 місяці.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: За рік після створення угруповання СБС уражено російських цілей на майже $40 млрд

Сибіга: 47 держав та ЄС на Раді керуючих МАГАТЕ засудили атаку Росії на сховище ЦСВЯП України

Свириденко: В Україні запровадять градацію штрафів та посилять відповідальність для системних порушників

Зеленський призначив 11 червня Днем Сил безпілотних систем ЗСУ

Освітній омбудсмен просить владу Одеси і області повідомити, чи розглядалося питання проведення НМТ в укриттях

Двоє людей дістали поранення через удари ворожих БпЛА по Дніпропетровщині за день – ОВА

Росія дроном атакувала територію вокзалу у Сумах, внаслідок чого сталося загорання даху вагона – "Укрзалізниця"

Заступник голови ОП Татаров програв суд проти ексдиректора НАБУ Ситника – ЦПК

Мінспорту: 80 молодіжних проєктів отримають фінансування на 20 млн грн

"Енергоатом" створює систему повідомлень про порушення в компанії – голова наглядради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА