Інтерфакс-Україна
12:06 15.10.2025

Глава Одеської обладміністрації вніс подання про створення в Одесі міської військової адміністрації

1 хв читати
Глава Одеської обладміністрації вніс подання про створення в Одесі міської військової адміністрації

Глава Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер повідомив, що вніс подання про створення військової адміністрації в місті Одеса.

"Щоб не затягувати процес, мною було внесено подання на створення військової адміністрації – це дає начальнику новоствореної адміністрації повноважень більше, який буде миттєво реагувати на ті виклики, які сьогодні під час війни у нас виникають, і обстріли", - сказав Кіпер в ефірі національного телемарафону в середу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Заступник голови ОП Татаров програв суд проти ексдиректора НАБУ Ситника – ЦПК

Мінспорту: 80 молодіжних проєктів отримають фінансування на 20 млн грн

"Енергоатом" створює систему повідомлень про порушення в компанії – голова наглядради

В Херсоні помер постраждалий внаслідок удару по АЗС 5 червня – ОВА

НАТО тісно співпрацює з союзниками, щоб результативно вирішувати проблеми з БпЛА

Поліція розслідує подвійне вбивство у Вінниці

СБУ: Скеровано до суду справу російського актора-пропагандиста Бориса Корчевнікова

Дитину поранено через російський обстріл Херсону – МВА

Проблема з перекосом кількості чоловіків 25+ у вишах майже вирішена, диспропорція є в аспірантурі – голова НАЗЯВО

Викрито масштабну схему розкрадання військового майна за участю заступника командира однієї з в/ч Харківської області- НАБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА