Інтерфакс-Україна
09:12 02.10.2025

Конотоп залишиться без електроенергії та водопостачання через ворожий обстріл - мер

1 хв читати
Конотоп залишиться без електроенергії та водопостачання через ворожий обстріл - мер

Конотоп Сумської області залишиться без електро- та водопостачання через ворожий обстріл, повідомив міський голова Артем Семеніхін.

"За 10 хвилин зникне електроенергія по всьому місту! Причина - кaцaпи. Мета - дати можливість бути зі світлом тим, хто без нього", - написав він у телеграмі.

Він додав, що водопостачання також поки буде відсутнє.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Абрамович приїздив до Києва і мав умовити Путіна на зустріч із Зеленським – ЗМІ

Троє людей постраждали на Сумщині через атаки ворога, зокрема на АЗС – ОВА

Свириденко: Уряд збільшив до 90 днів строк надання компенсації за розміщення ВПО

Дощова, подекуди з грозами, літня погода очікує Україну найближчими днями

Стефанчук закликає міжнародних партнерів відреагувати на атаку російського безпілотника на об'єкт у Чорнобильській зоні

Синоптики попередили про грози, град та шквали на Лівобережжі 8 червня

Окупанти пошкодили адмінкорпус МАГАТЕ під час атаки по об'єкту ядерної інфраструктури поблизу ЧАЕС – прокуратура

Ворог атакував АЗС в Херсоні, поранено працівника – міськрада

Кількість поранених через ворожу атаку в Балабиному зросла до 5 осіб – Запорізька ОВА

Запоріжжя: через атаку безпілотника на АЗС горять ємності зі скрапленим газом і приміщення станції, травмовано працівника – ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА