Інтерфакс-Україна
14:56 08.09.2025

РФ атакувала збагачувальну фабрику ДТЕК на Донеччині

1 хв читати
РФ атакувала збагачувальну фабрику ДТЕК на Донеччині

Росія зранку понеділка знову завдала удару по збагачувальній фабриці єнергохолдингу "ДТЕК" у Донецькій області, повідомив він.

"Зранку ворог знову вдарив по збагачувальній фабриці ДТЕК в Донецькій області. Внаслідок атаки триває руйнація будівлі підприємства та пошкодження технологічного обладнання", - зазначено в повідомленні.

Ця масштабна атака є не першою по вказаному підприємству, яке забезпечувало вугіллям теплову генерацію України.

"Роботу фабрики наразі повністю паралізовано. Її збагачувальні потужності непридатні до роботи", - підсумували в ДТЕК.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Завершено розслідування щодо Януковича за узурпацію влади і злочини проти Майдану – генпрокурор

Окупанти посилили тиск на Родинське та просуваються в околицях Костянтинівки – DeepState

УЧХ провів серію вебінарів для жінок-підприємиць

Сирський та начальник Штабу оборони ЗС Румунії обговорили питання моніторингу та координації дій

Перехід "Дякове" через кордон з Румунією на Закарпатті до середини дня середи не працюватиме – Держприкордонслужба

Поліція: Суд виніс вирок у справі зґвалтування та вбивства семирічної дівчинки – довічне ув'язнення

УЧХ допомагав ліквідувати наслідки російської атаки БпЛА по Запоріжжю

До 52% знизилася частка українців, які допускають втручання президента в роботу Кабміну і Ради під час війни

Зеленський про результати саміту G7: Найголовніше – ми домовились про додаткове посилення української ППО

Командувач Нацгвардії: повертаємо кожного другого бійця, який пішов в СЗЧ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА