Інтерфакс-Україна
21:05 19.08.2025

У Нікополі від артобстрілу загинула жінка, ще одна – травмована

1 хв читати
У Нікополі від артобстрілу загинула жінка, ще одна – травмована

У Нікополі Дніпропетровської області ворожий артобстріл обірвав життя мирної мешканки, ще одна жінка травмована, повідомив начальник обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

"У Нікополі росіяни вбили жінку. Її життя обірвав ворожий артобстріл. Співчуття рідним загиблої. Ще одна мешканка постраждала. Її доправили до лікарні. У місті пошкоджена п'ятиповерхівка", - написав він у телеграм у вівторок.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 121 ворожу атаку – Генштаб

Посол ЄС вважає повернення Угорщиною коштів Ощадбанку важливим сигналом, очікує нового імпульсу в переговорах про вступ

У лікарні помер ще один постраждалий внаслідок ракетного удару по Мерефі 4 травня – прокуратура

У Подільському районі Києва затримали чоловіка за стрілянину – поліція

Посол ЄС: незважаючи на заклики РФ до нашого від'їзду, ми в Києві, ми з Україною. І нікуди не плануємо їхати

Кількість постраждалих у Харкові зросла до чотирьох, ще один 8-річний хлопчик зазнав стресу – ОВА

Путін заявив про можливість зустрічі з Зеленським у третій країні та стверджує про нібито неготовність України до обміну полоненими

У Харкові трое постраждалих, серед них 8-річна дитина

На честь Дня Європи монумент "Батьківщина-мати" підсвітили в кольори прапору ЄС

Російський БпЛА поцілив по дев'ятиповерхівці в Харкові, даних щодо постраждалих немає

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА