Інтерфакс-Україна
17:13 28.07.2025

Генштаб ЗСУ: На лінії фронту з початку доби сталося 90 боєзіткнень, більше третини з них – на покровському напрямку

1 хв читати
Генштаб ЗСУ: На лінії фронту з початку доби сталося 90 боєзіткнень, більше третини з них – на покровському напрямку

Російські загарбники продовжують штурмувати позиції українських захисників, станом на 16:00 зафіксовано 90 бойових зіткнень, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

Найбільше окупанти атакували на покровському напрямку, тут з початку доби окупанти здійснили 34 штурмових дії у районах н.п. Попів Яр, Маяк, Новоекономічне, Разіне, Лисівка, Чунишине, Звірове, Котлине, Удачне, Новомиколаївка, Горіхове, Зелений Кут та Дачне. Бої тривають у семи локаціях.

Також ворог активний на лиманському напрямку, де агресор 19 разів атакував у районах населених пунктів Новоєгорівка, Карпівка, Зелена Долина, Ямполівка, та у бік Дронівки й Серебрянки. Наразі продовжуються п’ять боєзіткнень.

На новопавлівському напрямку зафіксовані 10 боєзіткнень, Сили оборони відбили п’ять атак ворога, ще п’ять штурмів тривають.

На торецькому напрямку противник шість разів атакував позиції наших військ, на даний час один бій триває.

На північно-слобожанському і курському напрямках з початку доби відбулося шість боєзіткнень. На південно-слобожанському напрямку ворожі підрозділи здійснили дві атаки на позиції наших військ.

На сіверському напрямку противник тричі намагався йти вперед, всі спроби ворога просунутися на позиції наших підрозділів були відбиті.

На краматорському, куп’янському та на оріхівському напрямку зафіксовані поодинокі бойові зіткнення.

На гуляйпільському напрямку на цей час боєзіткнень не зафіксовано.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Львівська ОВА оприлюднила результати перевірки за фактом знеструмлення транспорту й лікарень у Львові 7 січня

Трамп анонсував розробку плану щодо власності на Гренландію, який втішить НАТО

У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки

Трамп поскаржився, що Україна й РФ почергово виявляються не готові завершити війну

Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб

Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка

Водопостачання в Києві відновлено, теплопостачання – не повністю – Шмигаль

Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України

Угода про процвітання узгоджена на технічному рівні – віцепрем’єр

Кількість знищених посилок та вантажів внаслідок удару по терміналу "Нової пошти" на Харківщині 13 січня сягнула 3 тис., а сума збитків - близько 9,5 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА