Інтерфакс-Україна
13:10 04.07.2025

Ускладнення роботи транспорту та комунальних підприємств очікується у суботу через грози та шквали

1 хв читати
Ускладнення роботи транспорту та комунальних підприємств очікується у суботу через грози та шквали

Грози, подекуди град та шквали 15-20 м/с очікуються в суботу вночі у північних, Харківській та більшості центральних областей, вдень на південному сході та сході.

Як повідомляє Укргідрометцентр, через небезпечні метеорологічні явища у відповідних областях буде оголошений I рівень небезпечності (жовтий).

"Погодні умови можуть призвести до ускладнення роботи енергетичних, будівельних, комунальних підприємств та руху транспорту", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відсутність е/е понад 12 годин може свідчити про локальну аварію – ДТЕК

Єврокомісія представила законодавчі ініціативи щодо допомоги Україні EUR90 млрд на 2026-2027рр

Рада призначила Федорова міністром оборони

Федоров: наразі 2 млн українців в розшуку у Міноборони, 200 тис. в СЗЧ

В Україні збережеться снігова та морозна погода

Федоров у разі призначення міністром оборони проведе аудит у МО

Госпіталь ветеранів отримав п’ять генераторів від Фонду Порошенка

Разумков виступає проти позбавлення права на відстрочку всіх чоловіків 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти

В Запорізькій області оголошено обов’язкову евакуацію дітей із п’яти населених пунктів – Мінрозвитку

Тимошенко підтвердила обшуки в офісі "Батьківщини", відкинула "всі абсурдні звинувачення" і заявила про політичне замовлення проти неї

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА