Інтерфакс-Україна
12:12 04.07.2025

Масована російська атака завдала значної шкоди польському консульству в Києві

1 хв читати
Масована російська атака завдала значної шкоди польському консульству в Києві
Фото: Unsplash

Масована повітряна атака армії РФ в ніч на п'ятницю спричинила пожежі та завдала значної шкоди, в тому числі польському консульству в Києві, заявив міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський.

"Масована російська атака минулої ночі спричинила пожежі та завдала значної шкоди, в тому числі польському консульству в Києві. Президенте Трамп, Путін насміхається над вашими мирними зусиллями. Будьте ласкаві, відновіть постачання зенітних боєприпасів в Україну та введіть нові жорсткі санкції проти агресора", - написав він у соцмережі Х у п'ятницю.

За інформацією МЗС України, консульська секція посольства Польщі в Україні розташована в Києві за адресою вул. Богдана Хмельницького, 60.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

До Ради надійшли заяви про відставки міністрів оборони та цифрової інформації - спікер

Зеленський та міністр оборони Британії обговорили питання додаткових засобів ППО та можливий режим діяльності британського контингенту

У Харківській області працюють 770 Пунктів незламності, ще 71 готовий до розгортання - Синєгубов

Посли ЄС схвалили процедуру посиленої співпраці для надання Україні фіндопомоги у 2026-2027рр на EUR90 млрд

Сибіга: переконаний, що будуть додаткові рішення щодо посилення ППО

"Укренерго" у суботу застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

США повідомили про захоплення танкера Olina тіньового флоту РФ

ВАКС конфіскував елітне авто родини екскерівника Харківського обласного ТЦК

Найбільш складно з теплом в Солом’янському, Печерському, Голосіївському районах та на Теремках, оцінюється час на відновлення – директор ЦДЕ

Велика Британія почне постачати Україні у лютому вдосконалені дрони та перехоплювачі – міністр оборони

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА