Інтерфакс-Україна
07:34 14.06.2025

В Ізраїлі одна людина загинула, 63 поранені внаслідок ракетного удару Ірану

1 хв читати
В Ізраїлі одна людина загинула, 63 поранені внаслідок ракетного удару Ірану

Одна людина загинула, ще 63 отримали поранення внаслідок ракетного обстрілу Іраном районів Ізраїлю, повідомляє The Jerusalem Post.

Вибухи були почуті у Тель-Авіві, де зафіксовані значні пошкодження, а також у Рамат-Гані. Є повідомлення про людей, які опинилися в пастці в обох містах.

"Ізраїльська жінка, яка отримала тяжкі поранення внаслідок удару, померла рано вранці у суботу.

Пожежно-рятувальна служба Ізраїлю заявила, що отримала численні дзвінки на гарячу лінію екстреної допомоги 102 у районі Гуш Дан після ракетної атаки", - зазначено в повідомленні.

За даними медичних установ, 26 поранених доставлено до медичного центру Шеба, один із них у критичному стані, двоє — у стані помірної тяжкості. Тринадцять постраждалих перебувають у лікарні Белінсон, серед них один у критичному стані та двоє — у помірному. Дев’ятнадцять поранених направлені до медичного центру Ічілова, четверо з них у помірному стані.

photo-2025-06-14-07-53-53

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 180 ворожих атак - Генштаб

Бельгія та ЄС домовилися продовжити обговорення використання заморожених російських активів на засіданні Ради 18 грудня

"Укрзалізниця" змінює маршрути пасажирських поїздів через обстріл у Фастові

Ворог просунувся у трьох населених пунктах на Донеччині

Узгодили рамки домовленостей у сфері безпеки та розглянули "Програму майбутнього розвитку" — Умєров про 6-ту зустріч з делегацією США

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

УЗГОДИЛИ РАМКИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА РОЗГЛЯНУЛИ "ПРОГРАМУ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ" – УМЄРОВ ПРО 6-ТУ ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

СПРАВЖНІЙ ПОСТУП У ДОСЯГНЕНІ МИРНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОСІЇ – УМЄРОВ ПРО ПІДСУМКИ 6-Ї ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКІ ПЕРЕГОВОРИ ПРОДОВЖАТЬСЯ У СУБОТУ – СЕКРЕТАР РНБО УМЄРОВ

Італія інвестує понад 42 млн євро на реставрацію пам’яток і модернізацію інфраструктури Одещини - Кулеба

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА