Інтерфакс-Україна
09:44 10.05.2025

Росіяни вбили двох жителів Донеччини 9 травня - обладміністрація

1 хв читати
Росіяни вбили двох жителів Донеччини 9 травня - обладміністрація
Фото: https://www.facebook.com/vadym.filashkin/

За 9 травня росіяни вбили двох жителів Донеччини, ще дві людини отримали поранення, повідомив голова обласної військової адміністрації Вадим Філашкін у телеграм у суботу.

За його інформацією, загинула людина у Рівному Мирноградської громади і Сіверську (Бахмутський район).

"Краматорський район. У Рай-Олександрівці Миколаївської громади пошкоджено 7 будинків. У Миколайпіллі Дружківської громади поранено людину. У Костянтинівці поранено людину, пошкоджено багатоповерхівку, 3 приватні будинки і газогін", - йдеться у повідомленні.

Всього за добу росіяни 10 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 170 людей, у тому числі 25 дітей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль: Київ планує збільшити потужності розподіленої генерації на понад 100 МВт

Сибіга у Давосі: Є підтвердження надання додаткової допомоги нашим енергетикам

У Давосі ЄС і США обговорили Україну, безпеку та торгівлю

Свириденко доручила перевірити соцзаклади на наявність електроенергії, пального для генераторів і харчування

Сибіга та генсек Ради Європи обговорили механізми відповідальності РФ у Давосі

Зеленський попередив про можливі нові масовані удари РФ

Уряд має прийняти цього тижня рішення щодо додаткових щомісячних виплат енергетикам - Зеленський

DeepState фіксує продовження просування ворога в Покровську

Опорні "Пункти незламності" зможуть працювати понад 48 год. безперервно, матимуть запас води і електроенергії - Свириденко

Зеленський погодив призначення П.Єлізарова заступником командувача ПС ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА