Інтерфакс-Україна
20:21 07.05.2025

Для підприємств ОПК вже видано 13 пільгових кредитів на суму більшу ніж 960 млн грн – Мінстратегпром

1 хв читати
Для підприємств ОПК вже видано 13 пільгових кредитів на суму більшу ніж 960 млн грн – Мінстратегпром
Фото: https://t.me/herman_smetanin_msp/159

В рамках програма доступного кредитування для підприємств оборонно-промислового комплексу з початку 2025 р вже видано 13 кредитів на загальну суму 968 млн грн, повідомив у середу міністр з питань стратегічних галузей промисловості Герман Сметанін.

"Програма доступного кредитування для підприємств ОПК продовжує свою роботу. Уже 13 кредитів видано з початку 2025 року. Загальна сума коштів – 968 мільйонів гривень. За кредитами звертаються переважно виробники засобів РЕБ, БпЛА, НРК та боєприпасів. Ще понад 74 заявок від оборонних підприємств – на різних стадіях розгляду", - написав він у Телеграмі.

За його інформацією, станом на сьогодні, доступні кредити для українських виробників ОПК видають чотири різні банки: Укрексімбанк, Ощадбанк, МТБ Банк, ПУМБ.

Як повідомлялось, 26 грудня 2024р. перший пільговий кредит на 100 млн грн отримав виробник засобів РЕБ і РЕР терміном на один рік під 5% річних.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У масштабній ДТП на трасі М06 "Київ–Чоп" на Рівненщині постраждали троє людей - ДСНС

Ізраїль готується представити Трампу варіанти нових ударів по Ірану

Зеленський говорив з лідерами країн Коаліції охочих, щоб вони не знижували підтримку України після рішення ЄС про кредит

Вплив Орбана на євроінтеграцію України є частиною виборчих процесів в Угорщині, переконаний Зеленський

Зеленський: Бачимо сигнали від деяких партнерів щодо допомоги повернути українських полонених і дітей з РФ

Енергетики відновили електропостачання для понад 324 тис. родин на Миколаївщині після нічного обстрілу дронами

Зеленський про прямий діалог Європи з РФ в разі непогодження мирної угоди: Треба ще поборотися за формат з США

Зеленський про нібито бажання РФ завершення війни: Знаєте як буває - хоче, але не може

Зеленський: Партнери поки не готові давати ліценції на ППО, а ракети притримували після залякувань російськими дронами

Сибіга: Швеція надає Україні $200 млн прямої бюджетної підтримки у 2026 році

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА