Інтерфакс-Україна
10:26 11.04.2025

СБУ затримала жительку м.Дніпра, яка стежила за ешелонами ЗСУ через камеру в муляжі шпаківні

1 хв читати
СБУ затримала жительку м.Дніпра, яка стежила за ешелонами ЗСУ через камеру в муляжі шпаківні

Контррозвідка Служби безпеки України затримала 46-річну мешканку м. Дніпро, яка на шпигувала за військовими ешелонами та коригувала ракетно-дронові удари окупантів по обласному центру.

"Щоб відслідкувати рух потягів ЗСУ у напрямку фронту, зловмисниця обладнала "відеопастку" навпроти залізничної колії. Для цього розмістила на дереві муляж шпаківні, в якій заховала камеру з додатковим акумулятором", - повідомляє СБУ в телеграм-каналі в п'ятницю.

В українській спецслужбі зазначають, що за допомогою замаскованого гаджета російські спецслужбісти могли в режимі реального часу відстежувати кількість та вантажі військових ешелонів.

Співробітники СБУ завчасно викрили агентку, задокументували її злочини і затримали за місцем проживання. Одночасно Служба безпеки провела комплексні заходи для убезпечення маршрутів Сил оборони.

За інформацією СБУ, 46-річна мешканка Дніпра шукала "легкий заробіток" на Телеграм-каналах. "Окрім шпигування за ешелонами ЗСУ, агентка об’їжджала місцевість, де намагалася виявити і передати окупантам координати мобільних вогневих груп ППО, що обороняють прифронтове місто", - наголошується в повідомленні.

Під час обшуків у неї вилучили відеокамеру з флешносіями, мобільний телефон та сім-картку із доказами злочинів.

Слідчі Служби безпеки повідомили затриманій про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).

Зловмисниця перебуває під вартою.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Автобус потрапив у ДТП у Калуському районі, є загиблий, щонайменше 9 постраждалих – ДСНС

РФ вчергове обстріляла Херсонську ТЕЦ, що призвело до важких наслідків, - Корецький

Зустріч Зеленського з Трампом почнеться о 20:00, потім президенти подзвонять європейським лідерам – прессекретар

ДТП в Польщі забрало життя 5 українців, серед них є неповнолітні - МЗС

Окупанти завдали авіаудару по Слов'янську, є загиблий, троє поранених

Зеленський: Багато що може вирішитися до нового року

Сили оборони вночі завдали удару по Сизранському НПЗ в РФ і ворожих складах на ТОТ

Італія обговорює новий пакет військової допомоги Україні та готова до повоєнної місії - начальник штабу оборони

"Фурси" на Київщині та "Місто дій" на Львівщині поповнили реєстр індустріальних парків

Ожеледиця та хуртовина можуть ускладнити рух транспорту та роботу підприємств у понеділок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА