Інтерфакс-Україна
22:15 08.04.2025

Якщо Іран не дійде до ядерної угоди, санкції посилять – міністр енергетики США

1 хв читати

Міністр енергетики США Кріс Райт заявив, що якщо Іран не дійде до угоди щодо ядерної програми з американським президентом Дональдом Трампом, то на країну можуть чекати більш жорсткі санкції.

"Тому я, безумовно, чекаю на дуже жорсткі санкції проти Ірану і сподіваюся, що вони змусять його відмовитися від своєї ядерної програми", – сказав він в інтерв'ю CNBC.

Водночас за інформацією Reuters, чиновники в Ірані скептично налаштовані на ядерні переговори з Трампом і не вірять у їхній прогрес.

Джерело:https://www.cnbc.com/video/2025/04/08/energy-sec-wright-trumps-duties-provide-no-tariffs-on-energy.html?&qsearchterm=Chris%20Wright

https://news.liga.net/ua/politics/news/reuters-chynovnyky-v-irani-skeptychno-nalashtovani-na-iaderni-perehovory-z-trampom

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна у 22 рази збільшила виробництво Deep Strike дронів, виготовлення засобів РЕБ зросло у 340 разів - Сметанін

Країна у стані війни не може стати членом НАТО чи ЄС - Мерц

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 255 військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 95 ворожих атак - Генштаб

Четверо цивільниїх постраждали через ворожий авіаудар по Куп’янську, під завалами можуть бути ще троє - Синєгубов

Зеленський присвоїв пілоту F-16 Павлу Іванову звання Герой України посмертно

У Києві рятувальники продовжують роботи на місці нічної атаки РФ

Шмигаль привітав єврейську громаду з початком Песаха

Ворожий дрон атакував автомобіль волонтерів на Херсонщині: одна людина загинула, ще двоє – поранені

Плани з демонтажу зруйнованого реактора ЧАЕС доведеться відкласти через пошкодження арки НБК ворожим дроном - глава Міндовкілля

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА