Інтерфакс-Україна
11:49 06.04.2025

У Києві є загиблий внаслідок нічної атаки, 3 постраждалих

1 хв читати
У Києві є загиблий внаслідок нічної атаки, 3 постраждалих
Фото: https://t.me/tkachenkotymur/1004

(доповнена після 2-го абзацу інформацією з додаткових джерел, змінений заголовок)

 Одна людина загинула, троє отримали поранення внаслідок російської дроново-ракетної атаки в ніч на неділю, повідомляється в телеграм-каналі Київської міської військової адміністрації.

"Попередньо відомо, що одна людина загинула, троє - поранені (з них 2 - госпіталізовані). Потерпілим надається вся необхідна допомога. Щодо інших постраждалих - інформацію уточнюємо", - йдеться в повідомленні.

Як повідомив мер Києва Віталій Кличко, загинула людина у Дарницькому районі міста.

"У Дарницькому районі виявили тіло загиблого внаслідок атаки ворога чоловіка. Він знаходився на вулиці, поруч з епіцентром вибуху. Особу чоловіка встановлюють", - написав він в Телеграм.

За даними поліції Києва, внаслідок російської атаки травми тримали троє чоловіків віком від 36 до 57 років.

"Зафіксовано падіння уламків в Оболонському, Солом’янському та Дарницькому районах Києва. На місцях працюють поліцейські, вибухотехніки, та рятувальники ДСНС", - йдеться в повідомленні поліції у Facebook.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський

Переговори української делегації в США продовжаться і Україна готова до будь-якого розвитку подій

НР "Укренерго" на позачерговому засіданні створила комітет з етики та запобігання корупції

Генштаб ЗСУ: Уражено "Невинномиський Азот", що виробляє базові компоненти для вибухових речовин

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА