Інтерфакс-Україна
17:53 27.03.2025

Зеленський: Україна проти присутності ОБСЄ замість військового контингенту – у них інший функціонал, РФ їх не боїться

1 хв читати

Україна не хоче просто присутності ОБСЄ, оскільки це не гарантія безпеки, у них немає відповідного мандату, і росіяни їх не бояться, заявив президент України Володимир Зеленський.

"Наша позиція щодо ОБСЄ при всій повазі. А ми не хочемо просто присутності ОБСЄ. Це не є гарантяіми безпеки, у них є свій функціонал, але у них немає відповідного мандату. Просто немає, як у військового контингенту. І русскіє їх не бояться", - сказав Зеленський під час пресконференції після зустрічі лідерів щодо підтримки України та безпеки у Європі.

Голова держави зауважив, що ОБСЄ вже були представлені на сході України після 2014 року. "У них (ОСБЄ – ІФ-У) не було мандату, вони навіть не могли допомогти нам з нашими хлопцями і дівчатами, які були там за ґратами на території тимчасово окупованої", - пояснив президент.

Він наголосив, що Україна говорить про гарантії безпеки, "а не просто про заморожений конфлікт, де на контактній лінії або на лінії фронту з'являються деякі люди, які забезпечують якийсь моніторинг".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд відправив під варту поліцейських, яких підозрюють в службовій недбалості під час теракту в Києві

Консульство України в Анталії отримало статус генерального – МЗС

Суд відправив під варту другу поліцейську, яку підозрюють в службовій недбалості під час стрілянини у Києві

Кабмін призначив нових заступника голови МЗС та голову Національної соціальної сервісної служби України – Мельничук

Голова ДМС Мандзій відсторонив начальника відділу внутрішнього контролю Львівської митниці

На Закарпатті за хабарі затримали голову ВЛК, під час обшуків вилучили понад 11 млн грн у валюті – ДБР

Суд відправив під варту поліцейського, якого підозрюють в службовій недбалості під час теракту в Києві

САП наполягає на взяття під варту народного депутата Олександра Юрченка

УЧХ працює на локаціях, які зазнали пошкоджень під час російських атак БпЛА на Харків

В Дніпрі чоловік відкрив вогонь по парамедику після того, як сам викликав швидку – облрада

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА