Інтерфакс-Україна
12:32 27.03.2025

Найближчі дні будуть теплими, дощі пройдуть лише на сході та в Карпатах

1 хв читати
Найближчі дні будуть теплими, дощі пройдуть лише на сході та в Карпатах

Невеликий дощ очікується у п’ятницю, 28 березня, на південному сході, а вночі і на півдні України, на решті території без опадів, повідомляє Укргідрометцентр.

Вночі та вранці у західних і більшості північних областей місцями туман.

Вітер північно-східний, східний, 3-8 м/с. Температура вночі 0-5° тепла, на півдні країни до 9°; вдень 11-16°, на Закарпатті, у південних областях та в Криму до 20°.

У Києві 28 березня без опадів. Вітер північно-східний, 3-8 м/с. Температура вночі 3-5° тепла, вдень близько 15°.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського, в Києві за весь період метеорологічних спостережень 28 березня найвища температура була 18,9° в 2020р., а найнижча -9,5° в 1899р.

У суботу, 29 березня, в Україні також переважно без опадів, лише у південній частині, на Закарпатті та Прикарпатті вдень пройде дощ.

Вітер переважно східний, 5-10 м/с, вдень у південній частині країни місцями пориви 15-20 м/с. Температура вночі 0-5° тепла, вдень 13-18°; у південній частині вночі 6-11°, вдень 15-20°.

В Києві 29 березня без опадів. Вітер східний, 5-10 м/с. Температура вночі 1-3° тепла, вдень 16-18°.

ОСТАННЄ

Сили оборони уразили російський порт "Новоросійськ" – джерело

Адміністрація Трампа готується депортувати українців, незважаючи на можливість їх призову до армії – ЗМІ

Школи у Львові та Чорткові будуть модернізовані до стандарту NZEB за підтримки Норвегії- Nefco

У Києві рятувальники виявили тіло шостої жертви російської атаки - влада

Кількість постраждалих на Одещині збільшилася до 10 осіб, серед них дитина – ДСНС

ДШВ: Мирноград – під контролем українських військових

НАБУ в операції "Мідас" починає етап фінрозслідування з залученням міжнародної допомоги та Держфінмоніторингу

Відомо про п'ятого загиблого у Києві, тривають пошуково-рятувальні роботи – КМВА

УЧХ працював на п’яти локаціях столиці після російських обстрілів

На вихідних в Україні подекуди невеликий дощ, на півдні та південному сході - туман

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА