Інтерфакс-Україна
21:27 26.03.2025

Зеленський: Нхто не хоче затягувати в війну ту чи іншу країну, контингент необхідний передусім для контролю

1 хв читати
Зеленський: Нхто не хоче затягувати в війну ту чи іншу країну, контингент необхідний передусім для контролю

Ніхто не хоче затягувати в війну ту чи іншу країну, контингент передусім необхідний для контролювання ситуація та щоб унеможливлювати будь-які бажання Росії повернутися з новою хвилею агресії, заявив президент України Володимир Зеленський.

"Ніхто не хоче затягувати в війну ту чи іншу країну. Контингент дуже важливий для контролю. , передусім, контингент, в будь-якому випадку, це бойовий склад.А ле вони, передусім, для того, щоб контролювати ситуацію, моніторити ситуацію, проводити спільні тренування, а також забезпечити, унеможливлювати будь-які бажання Росії повернутися з тієї чи іншої хвилі агресії", - сказав Зеленський під час спільної пресконференції разом з президентом Франції Емманюелем Макроном в Парижі в середу.

Однак, голова Української держави зауважив, що поки зарано говорити щодо інструментів контингенту на морі і в небі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

АРМА перевірить інформацію щодо вартості активів виробника "Моршинської" у ВАКС і СБУ

Вартість активів виробника "Моршинської" за півтора роки зросла вдвіччі - до 5,8 млрд грн

Подачу газу для населення в Черкасах відновлено – мер

Білий дім: Трамп чітко дав зрозуміти, що хоче бачити постійне припинення вогню в Україні, а не будь-які тимчасові паузи в бойових діях

Сибіга за дорученням президента запропонував Іспанії, Португалії та Франції допомогу у подоланні кризи енергопостачання

Одного цивільного поранено внаслідок ворожого артилерійського обстрілу Куп'янська – прокуратура

Нардеп Жупанин підтвердив призначення Корецького главою "Нафтогазу"

АРМА перевірить інформацію щодо вартості активів виробника "Моршинської" у ВАКС і СБУ

Рада у вівторок розгляне законопроєкт щодо воєнних злочинів проти дітей

Поліцейський загинув на Миколаївщині через підрив гранати, ще троє дістали поранень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА