Інтерфакс-Україна
00:01 26.03.2025

Реткліфф: Українці воюватимуть голими руками, якщо умови перемовин їх не влаштовуватимуть

1 хв читати

Українські військові будуть воювати навіть голими руками, якщо умови перемовин з РФ їх не влаштовуватимуть, переконаний директор Центрального розвідувального управління (ЦРУ) США Джон Реткліфф.

"Але, що стосується українського опору, то український народ і армія недооцінюються вже кілька років. Я переконаний на основі своїх роздумів і спостережень з точки зору розвідки, що вони будуть воювати голими руками, якщо їм доведеться, якщо вони не матимуть умов, прийнятних для міцного миру", - сказав він під час слухань у Сенаті США.

Він заявив, що президент США Дональд Трамп прагне завершити війну на таких умовах, які приведуть до тривалого миру. І в ЦРУ вжили заходів для того, щоб підтримати таку мету Трампа.

За словами Реткліффа, він згоден, що у Росії є перевага на полі бою, вона повільно просувається вперед.

Разом з тим, Реткліфф запевняє щодо усвідомлення Трампом небезпеки в разі, якщо Росія отримає те, чого хоче. І якщо "переговори будуть успішними", обидві сторони не досягнуть своїх максималістських цілей.

Джерело: https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=nVpB1Q5Tlq4#bottom-sheet

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Справа "золотих яєць" Міноборони: суд відправив під нічний домашній арешт експосадовця Міноборони Хмельницького

План ЄС щодо відмови від російських енергоносіїв включатиме СПГ - представниця ЄК

Чернотицький залишається головою правління "Суспільне Мовлення" ще на чотири роки

Рада підтримала скасування спецпенсій прокурорам

ЗСУ в Бєлгородській області відтягують ворожі резерви з курського та харківського напрямків – нардеп Костенко

Єврокомісія завершує роботу над новими пропозиціями щодо лібералізації торгівлі між Україною та ЄС

На Харківщині ворожий дрон поцілив біля цивільної автівки, постраждало подружжя - прокуратура

Комітет Ради з нацбезпеки у вівторок розгляне законопроєкти про продовження строків дії воєнного стану та мобілізації - нардеп

Кабмін погодив призначення Олійника заступником голови Київської ОДА

УЗ повернула пропозиції партнерів до програми лояльності "Залізні друзі"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА