Інтерфакс-Україна
06:42 12.03.2025

Новим законопроєктом пропонують спростити сплату військовозобов’язаними штрафу за невчасно оновлені дані - Черногоренко

1 хв читати

Заступниця міністра оборони України Катерина Черногоренко анонсувала запуск нової послуги – сплати штрафу за несвоєчасно оновлені дані військовозобов'язаними через застосунок "Резерв +". Про це вона написала у вівторок на платформі X.

Правовою підставою запуску нової цифрової послуги має стати законопроєкт №12093, який перебуває на розгляді у Верховній Раді.

"Спрощена оплата штрафів для військовозобов’язаних, які не оновили свої дані вчасно За таке порушення військового обліку передбачений штраф. Його можна буде оплатити через застосунок без відвідувань ТЦК, як зараз. Оплата штрафів із закордону - громадяни України, які перебувають за кордоном, також зможуть оплатити штраф за неоновлені дані онлайн. Це дозволить українцям повертатися додому без порушень", - повідомила Черногоренко в дописі на X.

"Людина в "Резерв +" подає заяву, що визнає порушення.У "Резерв +" надходить постанова про порушення. Людина сплачує штраф за реквізитами в застосунку - і все. Оплата підтверджується і постанова закривається А для військовослужбовців передбачається повне скасування штрафів за таке порушення", - пояснила заступниця міністра оборони.

Джерело: https://x.com/k_chernohorenko/status/1899537827161080290

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Штучний інтелект встановив, що заяви Трампа і членів його адміністрації збігаються з наративами Кремля – ЗМІ

АРМА перевірить інформацію щодо вартості активів виробника "Моршинської" у ВАКС і СБУ

Вартість активів виробника "Моршинської" за півтора роки зросла вдвіччі - до 5,8 млрд грн

Зеленський про обстріл Черкас: кожен новий день – новий чіткий доказ, що на Росію треба тиснути

Зеленський запропонував уряду Іспанії допомогу в подоланні наслідків блекауту

Подачу газу для населення в Черкасах відновлено – мер

Справедливість неминуче приходить – Зеленський про ліквідацію представників командування збройних сил РФ

Білий дім: Трамп чітко дав зрозуміти, що хоче бачити постійне припинення вогню в Україні, а не будь-які тимчасові паузи в бойових діях

Зеленський: Немає причин чекати 8 травня, має бути негайне і безумовне припинення вогню

Сибіга за дорученням президента запропонував Іспанії, Португалії та Франції допомогу у подоланні кризи енергопостачання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА