Інтерфакс-Україна
11:03 11.03.2025

У ЦПД пов'язали дронову атаку на Московську область з переговорами у Саудівській Аравії – "це додатковий сигнал Путіну"

2 хв читати
У ЦПД пов'язали дронову атаку на Московську область з переговорами у Саудівській Аравії – "це додатковий сигнал Путіну"

Керівник Центру протидії дезінформації при Раді нацбезпеки і оборони України Андрій Коваленко повідомив про масовану, найбільшу в історії, дронову атаку на Московську область РФ, зазначивши, що це створює додатковий фон для переговорів у Саудівській Аравії і посилає відповідний сигнал Володимиру Путіну.

"Ситуація на фоні перемовин у Саудівської Аравії. Наліт масований, найбільший в історії поки що наліт на Московщину. На Москву та Московську область дроновий наліт, всю ніч і під ранок в тому числі, удари по аеродрому в Дягєлєво, і не тільки це", - сказав він у відео у вівторок.

"Це додатковий сигнал Путіну, що у припиненні вогню з повітря він так само має бути зацікавлений. Не тільки НПЗ, дрони можуть масово летіти по Москві, постійно. Так, там російське ППО збиває, звісно, вони побудували ешелоноване ППО навколо Москви, відтягнувши його від інших регіонів, часто не прикриваючи НПЗ, тільки щоб Москва була в безпеці", - зазначив Коваленко.

"Але це не рятує росіян від паніки. Такий фон (переговорів – ІФ-У)", - наголосив Коваленко.

За даними російських ЗМІ, міноборони РФ заявило про атаку 337 дронів, із них 91 нейтралізований над Московською областю. Стверджується, що внаслідок атаки БПлА на Московську область дві людини загинули, 18 постраждали. Мер Москви назвав дронову атаку наймасованішою.

Як повідомлялося, українська делегація на переговорах зі Сполученими Штатами у Саудівській Аравії має намір внести пропозицію щодо припинення вогню в небі, на морі та ударів по енергетичній інфраструктурі, повідомив Коваленко. За його словами, виконання цієї пропозиції України може стати тестом для РФ: чи справді Росія готова припиняти вогонь.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Верховна Рада в середу повторно розгляне призначення Федорова і Шмигаля

В Голосіївському районі Києва в багатоповерхівці вибухнула газова суміш, постраждала людина – ДСНС

Тимошенко підтвердила обшуки в офісі "Батьківщини", відкинула "всі абсурдні звинувачення" і заявила про політичне замовлення проти неї

В Офісі президента обговорили з польською делегацією ініціативу SAFE та взаємовигідні оборонні проєкти

Захисники України в ніч на 14 січня знищили або подавили 90 зі 116 засобів повітряного нападу росіян

Сили безпілотних систем уразили за добу 1247 ворожих цілей

Генштаб зафіксував впродовж доби 171 бойове зіткнення

Енергопостачання та опалення в Кривому Розі після масованої нічної атаки ворожих БпЛА відновлено

Двом громадянам України у Німеччині пред'явили звинувачення у намірі здійснити диверсію за наказом спецслужб РФ

Окупанти втратили впродовж доби 990 військовослужбовців - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА