Інтерфакс-Україна
11:01 11.03.2025

Українська та американська делегації розпочали переговори в Джидді, ключові теми – шлях до миру і двосторонні відносини України і США

1 хв читати
Українська та американська делегації розпочали переговори в Джидді, ключові теми – шлях до миру і двосторонні відносини України і США

Міністерство закордонних справ України повідомило про початок зустрічі української та американської делегацій у Саудівській Аравії.

“У Джидді, Саудівська Аравія, розпочинається зустріч української та американської делегацій”, - сказано в повідомленні в Telegram-каналі.

Також у МЗС опублікували відео початку переговорів делегацій.

З українського боку в зустрічі беруть участь керівник Офісу президента Андрій Єрмак, міністр закордонних справ Андрій Сибіга, міністр оборони Рустем Умєров, заступник керівника Офісу президента Павло Паліса.

З американського боку участь беруть держсекретар США Марко Рубіо, радник президента США з національної безпеки Майкл Волц, спецпредставник президента США у справах Близького Сходу Стівен Віткофф.

“Ключовими темами зустрічі стануть шлях до миру та двосторонні відносини України та США”, - зазначили у МЗС.

7 березня речник Міністерства закордонних справ Георгій Тихий повідомив, що українсько-американські консультації у Саудівській Аравіі наступного тижня стосуватимуться двосторонніх відносин та шляху до миру в Україні, участь росіян не заплановано.

"Порядок денний: українсько-американські двосторонні відносини, наше стратегічне партнерство, його подальший розвиток. І, звісно, у центрі розмови - шлях до миру. Україна конструктивно налаштована, готова і прагне миру як ніхто інший у світі. І ми хочемо швидко відновити мир", - повідомили у МЗС.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Настоятель "Голосіївської пустині" в Києві виїхав з країни на наступний день після публікації про підпільну школу - ЗМІ

Зеленський призначив Ярослава Мережка заступником голови СБУ - указ

В Естонії відкрили перший завод з виробництва боєприпасів

Окупанти вдарили "Молнією" по Харкову, наслідки уточнюються

Мер Києва оголосив додаткову винагороду для фахівців, які відновлюють Київ після обстрілів

Малюк: йду з посади глави СБУ з гордо піднятою головою, залишаюся в системі Служби

РФ двома ракетами та чотирма дронами знищила вантажний та пошкодила поштовий термінали "Нової пошти" під Харковом

Щонайменше 12 000 людей загинули в результаті репресій в Ірані – ЗМІ

Федоров назвав серед своїх досягнень в уряді 5 місце України у світі за рівнем розвитку цифрових держпослуг

Сибіга анонсував екстрене засідання ОБСЄ через російськи удари

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА