Інтерфакс-Україна
08:55 07.03.2025

РФ здійснила вже 17-ту атаку на об'єкти НАК "Нафтогазу"

1 хв читати
РФ здійснила вже 17-ту атаку на об'єкти НАК "Нафтогазу"

РФ здійснила вже 17-ту атаку на об'єкти НАК "Нафтогазу", повідомила пресслужба компанії.

"Обʼєкти Групи Нафтогаз знову атаковані ворогом. Це вже сімнадцята комбінована атака на обʼєкти газової інфраструктури Групи Нафтогаз", - написано у фейсбуці компанії.

Зокрема, внаслідок атаки пошкоджено виробничі потужності, що забезпечують видобуток газу. Обійшлося без постраждалих.

"Наразі триває ліквідація наслідків обстрілу та оцінка пошкоджень. Група "Нафтогаз" вживає всіх необхідних заходів для відновлення роботи потужностей, що були атаковані ворогом. Ми робимо й будемо робити все можливе, щоб країна була з газом. Дякую всім працівникам групи "Нафтогаз", а також всім енергетикам країни за роботу у надважких умовах", - повідомив керівник групи Роман Чумак.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міноборони розповіло про шість основних досягнень спільного Центру Україна-НАТО з аналізу, підготовки та освіти

Без світла внаслідок атаки РФ залишились понад 170 тис. споживачів Одещини, є нові знеструмлення на Запоріжжі та Харківщині

Уряд вніс на розгляд Ради законопроєкт щодо наближення українського морського судноплавства до стандартів ЄС

Кабмін знову обмежив виплату спецпенсій понад 26 тис. грн на період воєнного стану у 2026р

Довічне ув'язнення отримали двоє чоловіків, які шпигували для ворога за українськими військовими - СБУ

Внаслідок ворожої атаки на Одещині сталося займання причепу вантажного автомобіля "Нової пошти" зі 110 посилками

Порошенко передав "Блискавки" та інше обладнання бригадам ЗСУ

НАБУ: завершено слідство стосовно колишнього віцепрем’єр-міністра у справі про корупцію в Мінрегіоні

Окупанти атакували дроном цивільну автівку, двоє людей зазнали поранень – Запорізька ОВА

Кабмін продовжив спрощення ввезення товарів для оборони та енергосектору без фінгарантій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА