Інтерфакс-Україна
10:27 05.03.2025

Чиновники Трампа зв’язувались із Зеленським, щоб спробувати повернутися до переговорів щодо угоди

1 хв читати
Чиновники Трампа зв’язувались із Зеленським, щоб спробувати повернутися до переговорів щодо угоди

Розмови з президентом України Володимиром Зеленським і його командою провели чиновники адміністрації президента США Дональда Трампа після суперечок у Білому домі, повідомляє CNN у середу з посиланням на власні джерела.

"Чиновники Трампа наголосили на важливості стабілізації відносин із Білим домом якнайшвидше і закликали українців повернутися до переговорів перед виступом президента в Конгресі у вівторок увечері, повідомили джерела. Серед тих, хто звернувся до Зеленського, є представник Трампа в Україні Кіт Келлог, повідомило одне з джерел", - йдеться в повідомленні.

Наразі інформації, що угода про рідкісні мінерали з Україною підписана, немає, але представник Білого дому стверджував, що адміністрація Трампа впевнена, що дискусії щодо відновлення угоди про корисні копалини йдуть у правильному напрямку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДСНС надасть додаткові джерела живлення для районів з екстреними відключеннями - КМВА

Обстріли Нікопольського району: Один загиблий і троє постраждалих

У Києві відновили електропостачання: повертаємось до планових відключень - Міненерго

Президентка Єврокомісії підтримала протестувальників у Ірані та засудила їхнє придушення іранською владою

Трамп: США готові допомогти Ірану в прагненні до свободи

Глава МЗС Швеції про заяви Трампа щодо Гренландії: Це вже не просто слова

Сибіга закликав іранську владу утриматися від насильства проти протестувальників своєї країни

Пасажиропотік через кордон за тиждень після Нового року підскочив на 27% – дані Держприкордонслужби

Динамічне ціноутворення на СВ набуде чинності у найближчі тижні – глава "Укрзалізниці"

Свириденко: Децентралізована генерація — це питання виживання держави в умовах війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА