Інтерфакс-Україна
18:49 04.03.2025

Президенти України і Фінляндії обговорили результати саміту в Лондоні

1 хв читати
Президенти України і Фінляндії обговорили результати саміту в Лондоні

Президент України Володимир Зеленський провів розмову з президентом Фінляндії Александром Стуббом.

"Гарна розмова з президентом Зеленським. Ми обговорювали ситуацію в Україні після Саміту в Лондоні в неділю. Фінляндія продовжить підтримувати Україну", - написав Стубб в соцмережі Х.

Як повідомлялося, Стубб виступив з планом надання Україні членства в НАТО у випадку, якщо Росія знову нападе на неї.

"Україні буде складно стати членом НАТО, оскільки Німеччина і США ставляться до цього скептично. То чому б замість цього не надати Україні членство де-факто?" – заявив Стубб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дві людини загинули, поранені ще три на Донеччині через російськи удари – поліція

Петиція із закликом зупинити підвищення тарифів на проїзд у комунальному транспорті Києва набрала необхідні голоси

Директорка УЦОЯО: введення оплати за неявку на НМТ без поважних причин точно не питання цього чи наступного року

Ракета Vega-С вивела на орбіту європейсько-китайський дослідницький супутник

Держетнополітики повторно підтвердила висновок експертизи щодо церковно-канонічного зв'язку УПЦ з Московським патріархатом

РФ атакувала кілька інфраструктурних об'єктів "Нафтогазу" на Чернігівщині

Військовий на Львівщині пропонував відстрочку від мобілізації за $16 тис. – ДБР

Охоронець столичного вишу наводив ворожі удари по Києву – СБУ

Собівартість НМТ на одного учасника становить майже 1,1 тис. грн – директорка УЦОЯО Вакуленко

Ексглава "Сварог Вест Груп" є підозрюваним у справі кредитів держбанку, переховується за кордоном – генпрокурор

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА