Інтерфакс-Україна
13:42 17.02.2025

Зеленський анонсував візит Келлога до України 20 лютого

1 хв читати
Зеленський анонсував візит Келлога до України 20 лютого

Спецпредставник Трампа з питань України та Росії Кіт Келлог має приїхати з візитом до України 20 лютого, повідомив президент України Володимир Зеленський.

"Ми чекаємо Келлога. У нас була така домовленість, що він приїде до нас 20 числа, буде дві доби і може буде більше, я хочу поїхати з ним на фронт і він поїде зі мною на фронт, я думаю, що він не відмовить", - сказав Зеленський під час відеоспілкування з журналістами, передає кореспондент "Інтерфакс-Україна".

Президент наголосив, що хоче, щоб Келлог вивчив усі питання, поспілкувався з військовими.

"Я знаю, що до Сирського він поїде, до деяких може командирів бригад зі мною з'їздимо, а потім окремо поспілкуємось з міністерством оборони, може з розвідкою", - повідомив Зеленський.

За його словами, важливо, щоб Келлог привіз у Білий Дім розуміння щодо гарантій безпек, потрібних Україні.

"Я думаю, що після його повернення у США, ми будемо розуміти, коли буде зустріч у мене з президентом Трампом", - зауважив президент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Аварійні відключення застосовуються у більшості областей, є знеструмлення у трьох областях після обстрілів – "Укренерго"

Свириденко: найскладніша ситуація з енергетикою в Києві, Київській, Дніпропетровській, Чернігівській, Сумській та Харківській областях

МХП розміщує євробонди-2029 на $450 млн під 10,5%, акції подорожчали на 3,4%

Мерц: ми не повинні приймати нову епоху політики великих держав, але самим формувати майбутнє

Перший центр психосоціальної підтримки запрацював у Бердичеві - обладміністрація

Жителі Дружківки та Краматорську загинули внаслідок російський обстрілів за добу – обладміністрація

Зеленський підписав укази про державні нагороди: серед нагороджених прем'єр Фінляндії та голови МЗС Литви і Австрії

Віцепрем'єр Качка: результат від вступу в ЄС ми побачимо за 10 років

Розгляд апеляцій на запобіжний захід Тимошенко призначено на 26 січня – АП ВАКС

Українські виробники цементу потребують рівних умов з європейськими колегами в рамках запровадження СВАМ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА