Інтерфакс-Україна
22:49 14.02.2025

ЄС вже надало підтримку Україні на 134 мільярди євро - фон дер Ляєн

1 хв читати

Загальна підтримка ЄС Україні на сьогодні становить 134 мільярди євро, заявила президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн.

"Я вірю, що, працюючи разом, ми зможемо забезпечити справедливий і міцний мир. І є багато того, що Європа вже привнесла. Фактично історичні суми. У глобальному та військовому плані загальна підтримка становить 134 мільярди євро. Це еквівалентно 140 мільярдам доларів. Це більше, ніж хтось інший", - сказала вона під час виступу на 61-й Мюнхенській безпековій конференції.

За її словами, ця допомога "включає 52 мільярди доларів військової допомоги, нарівні зі Сполученими Штатами".

Президент США Дональд Трамп казав, що США витратили на допомогу Україні понад $350 млрд, "що у два-три рази більше, ніж Європа", і вказав, що "цього не мало статися".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

14 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Трубу, якою росіяни проникали в Куп'янськ знищено Силами оборони України

Опубліковано список громадян Білорусі, яких разом з п'ятьма українцями відпустили з в'язниць в Україну

Укрзалізниця повідомила про затримки й зміни в розкладі руху поїздів з Одеси внаслідок відсутності енергопостачання

Російський дрон влучив у багатоповерхівку в Сумах, попередньо без постраждалих – в.о. мера

Мінсільгосп США зменшив прогноз експорту зерна з України на 2,6 млн тонн

Сили оборони відбили з початку доби 146 ворожих атак - Генштаб

Розвідка Міноборони Великої Британії спростовує заяви російського командування про успіхи на фронті

Зеленський анонсував зустріч з представниками Трампа у Берліні щодо політичної домовленості про закінчення війни

Україна посіла 2 місце на "Дитячому Євробаченні-2025"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА