Інтерфакс-Україна
00:48 08.02.2025

Україна готова зберігати газ у своїх сховищах та бути хабом для Європи - Зеленський

1 хв читати

Україна готова зберігати американський газ у своїх сховищах, оскільки ця пропозиція цікава не лише для української держави, а й для адміністрації президента США Дональда Трампа, заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю Reuters.

"Це дуже цікаво для нас. Я знаю, що це дуже цікаво для адміністрації Трампа. Ми готові і хочемо мати контракти на постачання СПГ в Україну. І, звичайно, ми будемо хабом для всієї Європи", - сказав Зеленський.

За його словами, Україна готова мати контракти й із задоволенням постачати американський газ через свою територію в інші країни ЄС.

"Я знаю, що наші американські партнери це підтримують. Ми також готові пустити наших американських партнерів у цей сектор, на цей ринок. Я думаю, що це також частина безпеки для України і Європи, тому що це не російський газ", - зазначив президент.

Джерело: https://www.reuters.com/world/zelenskiy-says-lets-do-deal-offering-trump-mineral-partnership-seeking-security-2025-02-07/

ОСТАННЄ

Рятувальники деблокували з-під завалів у Запоріжжі двох людей, їм надається меддопомога – влада

Україна надала представникам 31 держави вичерпні матеріали про наслідки атаки РФ на нафтопровід "Дружба" – глава "Нафтогазу"

До семи зросло число поранених у Запорожжі через російський удар- влада

Росіяни ударили по житловому кварталу Запоріжжя: одна людина загинула, ще одна поранена

Зеленський відзначив нагородами військових і цивільних з нагоди Дня українського добровольця

ГУР МО: Уражено два військові судна агресора

Генштаб ЗСУ: Уражено пускову установку ОТРК "Іскандер", РЛС "Небо-У", РЛС С-300 та КСП противника

В ЄС розпочалася письмова процедура затвердження продовження індивідуальних санкцій для РФ

Людина загинула через бомбардування на Запоріжжі – ОВА

П'ятеро людей поранено у Херсоні через російські обстріли – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА