Інтерфакс-Україна
07:17 30.01.2025

Літак зіткнувся в повітрі з вертольотом поблизу аеропорту Рейгана під Вашингтоном

1 хв читати

Пасажирський літак зіткнувся в повітрі з військовим гелікоптером Sikorsky H-60 під час заходження на злітно-посадкову смугу Національного аеропорту Рейгана поблизу Вашингтона, - повідомила CNN у четвер.

"Літак Bombardier CRJ700 виконував рейс 5342 авіакомпанії American Airlines. Він вилетів з Вічіти, штат Канзас, раніше в середу. "Чорний яструб" армії США, який у середу зіткнувся з пасажирським літаком, під час інциденту перебував у тренувальному польоті", повідомила CNN керівниця прес-служби Об'єднаної оперативно-тактичної групи в регіоні національної столиці Хізер Чайрез.

ЗМІ з посиланням на поліцію Вашингтона повідомляють, що з річки Потомак, куди впав пасажирський лайнер, що зіткнувся з військовим вертольотом, витягли вже 18 тіл загиблих.

За даними американських ЗМІ, на борту літака було 64 пасажири та члени екіпажу, на борту гелікоптера Black Hawk - троє військових, серед них не було представників старшого командного складу.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

Посадовці Словаччини домовилися про відмову в військовій підтримці України - ЗМІ

ДТЕК: Через атаки, морози та перевантаження мереж у Києві фіксуються численні аварії, частина відключень може бути тривалою

У Краматорську через обстріл зруйновано котельню, що обслуговувала один з мікрорайонів міста

Глава "Укрзалізниці" радить планувати стикування із запасом мінімум у 3-4 години

Пріоритетним напрямом залишається постачання ракет для ППО від партнерів - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА