Інтерфакс-Україна
20:29 26.01.2025

Окупанти обстріляли дві громади Дніпропетровщини

1 хв читати
Окупанти обстріляли дві громади Дніпропетровщини

Російські війська в неділю обстрілювали дві громади Нікопольського району Дніпропетровської області, повідомив голова ОВА Сергій Лисак.

"Понад 10 разів російські війська атакували Нікопольщину протягом дня. Ворог застосовував fpv-дрони та важку артилерію. Обстрілював районний центр, Марганецьку та Покровську сільську громаду", - сказано в повідомленні.

Пошкоджено приватний будинок і два автобуси. Людей не зачепило.

Лисак уточнив, що через нічний артобстріл Нікополя пошкоджено транспортне підприємство.

Також, обстеживши територію, рятувальники виявили, що внаслідок суботньої атаки на Синельниківщині зачепило лінію електропередач і сільськогосподарське підприємство.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВАКС обрав запобіжний захід спільнику народної депутатки, яку підозрюють у хабарі $250 тис.

Найближчі два дні в Україні без істотних опадів, у вівторок на сході та півночі можливий мокрий сніг з дощем

У Харківській області двоє загиблих, 8 постраждалих через ворожі обстріли

Понад 320 тис. заявок подано на 6,5 тис. грн "Зимової підтримки" для вразливих категорій, почалися перші виплати

Зеленський запровадив почесну відзнаку "Громада-рятівник"

Росіяни атакували дронами місто Оріхове, поранено жінку

У Норвегії викрили російську операцію впливу на академічну та експертну спільноту - РПД

Країни Бенілюксу: вітаємо будь-які ініціативи досягнення миру, проте "жодного рішення щодо України без України"

Ворог просунувся у Донецькій та у Запорізькій областях - DeepState

Росіяни завдали удару по греблі Печенізького водосховища – селищний голова

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА